Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnád a párodnak a naplódat...

Odaadnád a párodnak a naplódat, hogy elolvassa?

Figyelt kérdés

Akár egy régi gyerekkorit, akár a mostanit?

Vagy elrejted, hogy bele ne olvasson?

Elolvasnád az övét ha felajánlaná?

Beleolvasnál az övébe, ha megtalálnád?


2011. máj. 2. 17:05
1 2
 1/20 Calico válasza:
Talán.
2011. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

1.Volt naplóm a pendriveomon,elveszett,de odaadnám.

2.Nem rejtek előle semmit.

3.Elolvasnám.

4.Beleolvanék,nagyon kíváncsi természetű vagyok,de semmit nem hoznék fel neki.

2011. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 napietus ***** válasza:

1. a lánykorit semmiképpen nem engedném, hogy a kezébe kerüljön. apámnál van egy széfben az exemtől kapott ékszerek mellett. én tudom a kódot. ha meghalok, mellém temethetik, mert más nem tudja :P


2. most már nem vezetek naplót, csak háztartási könyvet. olvasgathatná, de nem teszi. pedig többet mond rólam, mint az a lánykori napló...


3. nem, de nem hiszem, hogy valaha vezetett naplót, nem az a típus. olyan ostoba meg pláne nem lenne, hogy ilyesmit felajánljon.


4. nem, mert a szüleim megtanítottak viselkedni.


29/N

2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kérdésre nemmel válaszolok.


A naplómhoz senkinek sincs köze. De nem rejteném el, mert a párom tiszteletben tartja a magánügyeimet, mint ahogy én is az övét. (23 éve vagyunk boldog házasok)

2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Régen írtam naplót, ma már nem! Meg van mind egytől egyig. Nem akart soha beleolvasni és tulajdonképpen nem is szükséges, mert nincs előtte titkolni valóm,tud rólam mindent, amit a napló is.


Ő nem írt naplót, szerintem egy kicsit b_zis lenne.

2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Az lenne a legeslegőszintébb dolog. De vigyázni kell vele! Én már többször is mutattam meg neki a naplómat, és valóban volt benne olyan rész,ami nem az élet napos oldaláról szólt. Ha volt valami kérdése, azt megbeszéltük!

Szívesen elolvasnám a naplóját, ha lenne, és felajánlaná! :)

2011. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem. a napló az személyes dolog számomra. én sem olvasnám el az övét és azt is elvárom hogy ő se olvasson bele az enyémbe.
2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám oda. A napló azért napló mert magamnak írom és senkire nem tartozik. A naplóim nagy részét éppenséggel a szüleim is olvashatnák, a párom is, nincs benne semmi olyan, na de magánügy és ezt tiszteletben tartják.


Ha ő hozná oda az övét, hogy itt van, olvassam el, akkor elolvasnám, mert megkért végülis, de magamtól sosem vetemednék erre.

2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:
ja, ha viszont egyszer kiadatom, dedikálok neki egy tiszteletpéldányt :P:D:D
2011. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

1. Nem, egyiket se.

2. Ha tudnám, hogy keresné, nem is írnék naplót.

3. Nem tudom, lehet. Ha nem kéri cserében az enyémet, akkor igen.

4. Nem. Csak akkor, ha kételkednék benne. Pl, szeretőre gyanakodnék, vagy csak látnám rajta, hogy hazudik valami komolyabb dologban.

2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!