Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnád a párodnak a naplódat...

Odaadnád a párodnak a naplódat, hogy elolvassa?

Figyelt kérdés

Akár egy régi gyerekkorit, akár a mostanit?

Vagy elrejted, hogy bele ne olvasson?

Elolvasnád az övét ha felajánlaná?

Beleolvasnál az övébe, ha megtalálnád?


2011. máj. 2. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt anyum beleolvasott a naplómba, pedig nem volt szem előtt tartva, mániája a kutakodás. Sajnos olyan dolgokat is olvasott benne, amiket az akkori kapcsolatomról írtam:/

Rendkívül dühös voltam érte... soha nem olvasnék bele a gyermekem naplójába(bár még nincs,de ez alap)

2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Egy gyerekkorit simán odaadnék neki, egy mostanit már meggondolandó...

Elrejteni nem rejteném el.

Egyértelmű, hogy elolvasnám, ha felajánlaná.

Az utolsó meg végképp egyértelmű :S :D

2011. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%
Sose irtam naplót, ökörség, időelpocsékolás,kettő ha olyan kézbe kerül ellenem fordítja,ne írjatok naplót.
2011. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én az egész naplómat felolvastam a férjemnek... nincsenek semmiféle titkaink egymás előtt...sem a múlttal, sem a jelennel kapcsolatban... ő az az egyetlen ember, akinek teljes mértékben ki merem adni magam...

ha lenne neki naplója én kíváncsi lennék rá...

2011. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem adnám oda, szerintem egy napló tartalma csak arra vonatkozik, aki írja. most egy kicsit kevésbé komoly példával jövök, de ha mondjuk a naplódban vezeted a meglepetésbulijának az előkészületeit, és ő elolvassa, oda a meglepetés.=) én sem olvasnám el a párom naplóját, sem ha megtalálnám, sem ha odaadná. nyilván, ha van rejtegetnivalója, akkor nem adja a kezembe a naplóját, hogy tessék drágám, olvasd el, tehát minek elolvasni, ha belebotlanék, azért nem lapoznék bele, mert ellenkező esetben én bunkóságnak tartanám, ha ő tenné velem ezt. szerintem még párkapcsolaton belül is szükség van egy kis magánszférára. gondolj bele, szerinted kíváncsi arra a párod, hogy milyen a kolléganőd új cipője, vagy te arra, hogy a kedvenc csapatában mekkora zsenik vannak? azon kívül a legtöbb napló egy csomó olyan dolgot tartalmaz, ami másnak érdektelen, vagy nem olyan fontos.
2011. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Odaadnám, oda is adtam neki, mert így ismerhet igazán, így értheti meg, ki is vagyok valójában.


Nem ír naplót, csak egy word dokumentuma van, amibe ritkán, de akkor sokat ír, azt elolvastam, mert megkért rá.

2011. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy blogom. Oda mindent, tényleg mindent leírtam. Szakítást, veszekedéseket, ágycsatákat az elozo és a mostani párommal is. Tud róla, hogy van, de megkértem, hogy ne keresse, mert szukségem van rá, hogy valahova leírjam a dolgaimat és ha o elkezdi olvasni már nem tudok teljesen oszinte lenni, a mondanivalómat az o ízléséhez igazítanám. Tiszteletben tartja, nem keresi, azt mondta, hogy ez az én magánugyem. Ha bármit tudni akar megkérdezheti, mindenre válaszolok.

Neki nincs naplója, nem is keresném, nem is olvasnám.

2011. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha jól látom eddig többen írták, hogy odaadnák/elolvasnák, mint azt, hogy nem.

Én csatlakozom az utóbbihoz, én nem adnám ki a naplóm, ennyi magánélet kell. Úgyis egy komplett káosz van benne, legtöbbször utólag én sem értem :)

2011. máj. 2. 20:38
 19/20 anonim ***** válasza:

tinikoromban írtam naplót. én magam sem merek beleolvasni, ő pedig azt sem tudja, h létezik. mondhatni szem előtt van, de nem szoktunk kutakodni egymás dolgai után.

azt sem tudom, h ő írt-e naplót valaha, de ha így lenne, akkor sem olvasgatnék benne, a magánügye, h mit írt, amit elmond magáról azt meghallgatom, de a tudatlanság néha áldás. lehet, h másképp néznék rá, mint most...

2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés, én is pont ezen gondolkodtam a minap. Összességében én azt hiszem, ha már feleségem lesz, vagy olyan barátnőm, akire azt mondom, hogy ő tényleg az, aki nekem a legjobb, és teljesen megbízunk egymásban, akkor szerintem igen. De ez már olyan bizalom, hogy akkor már ott tényleg nincsenek titkok.

Viszont ha valaki most találná meg, nem sokat kezdhetne vele, saját titkosírásommal írom... fejtegethetné a hieroglifákat:D Komolyan nem tudom elképzelni, ki az a könnynelmű, aki csak úgy leír mindent, amit gondol olyan formában, hogy bárki elolvashatja. Én megtartok minden óvintézkedést, de már most is úgy gondolom, hogy tovább kell fejleszteni a kódolásomat valami még bonyolultabbra:D

2011. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!