Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki mellett...

Van egy férfi, aki mellett szép életem lehetne, mert első sorban jó ember. De?

Figyelt kérdés
Fizikailag nem vonz... nem tetszik a kinézete. Szó sincs róla, hogy csúnya lenne (sőt jóképűbb az átlagnál), csak nekem nem jön be. Együtt is voltunk 2 évet, de nem lettem bele "ugy" szerelmes. Igaz, még elég tapasztalatlan voltam, ő volt nekem az első. Azóta eltelt 3 év, és ő még mindig szeretne velem lenni. Menjek hozzá (mert ő még mindig ezt szeretné), vagy hagyjam és várjam a "nagy Ő-t", aki iránt nemcsak hogy szeretetet fogok érezni, hanem vonzalmat is..? Mert szerintem az is fontos.. Egyébként jó ember, dolgozik is, van egy félig felépített saját háza, meg kocsija. Szóval szolidan elélhetnénk aztán.. ezt csak azért irtam, hogy megértsétek, nekem ez nem feltétel, mert ha az lenne, akkor már hozzámentem volna.. De valahogy hiányzik az a plusz, nem tudom, mennyire lehet érteni hogy mit szeretnék mondani. Tudjátok, van a jó, és van a legjobb. Lehetne jó életem, de néha ugy érzem várjak a "legjobbra". Nem arra gondolok a legjobb alatt, hogy soha nem veszekednénk meg minden tökéletes lenne.. hanem inkább arra, amikor az ember tökéletesen meg van elégedve az életével, még ha vannak is néha nehézségek.
2011. máj. 2. 23:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolso hozzaszolo. Nem Amerikaban elsz veletlenul? Mert en igen es nagyon hasonlit az itteni rendszerhez az, amit felsoroltal.


A kerdezonek az mondanam, hogy hagyd abba az onmarcangolast, ne jatsz masok erzeseivel, ha nem vagy biztos az erzeseidben, ha nem kivanod testileg, akkor szerintem ne kockaztass. Van meg rendes, hozza hasonlo ferfi otthon, csak keresni kell, esetleg rad talal valamikor. En is evekig kerestem, sok csalodason mentem keresztul, de engem a szivem vezerelt. Neked kell eldonteni, de ne legy onzo.

2011. máj. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

23 éves vagy? Akkor hagyd az egészet. Fiatal vagy még. Miért kéne ennyi idősen megalkudnod???


Én írtam azt korábban, hogy hasonló helyzetben én nem tudnék hűséges lenni a "kedves pasihoz". Szerintem hagyd ezt a kapcsolatot. A pasival szemben is így korrekt, mert hátha talál olyat, aki viszontszereti, és te is találsz majd olyat, akit te is szeretsz.


Miért nem ismerkedsz másokkal? Szoktál eljárni... ha nem is bulizni, de bárhová, ahol találkozhatsz új emberekkel? Erről nem nagyon írtál, de mesélj, ha van kedved.

2011. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Hát, bulizni nem nagyon szoktam, de van egy társaságom, akikkel eljárunk erre-arra. Pl tóparti gryllezés, filmezés, otthoni összejövetelek meg ilyesmik, heti egy-két alkalommal ahogy össze tudjuk hozni. Szóval unatkozni nem unatkozunk. Viszont uj embereket igy nehezebb megismerni, de időnként bővül ez az ismeretségi kör is. Lehetett volna igazából másik fium, de csak "azért" akart velem lenni, másik szabad pasinak meg más tetszett meg és azzal jött össze, volt olyan is, hogy szabad a pasi, de hát nem jön be, és hát igy, majdcsak lesz egy aki tényleg bejön,akinek a hibáit is el tudom fogadni mert ott van az a plusz, ami miatt szeretem :)
2011. máj. 3. 09:27
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem lehet igazán jó tanácsot adni, hiszen senki nem tudhatja, hogyan alakul az élete... éppen ezért nem érdemes a jelenben az alapján döntéseket hozni, hogy a jövőben talán ez vagy az lesz... mert bármi lehet... dönteni csak ott és akkor, azzal az érzelmi tartalommal lehet... tedd azt, amit érzel és ne az alapján cselekedj, hogy mi lesz, ha majd 5 év múlva bla-bla-bla...
2011. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Tudod nekem hány ilyen barátom lehetett volna,hogy a világon mindenben tökéletes?Hát nagyon sok!

De nem kellettek.

Nem vonzódtam hozzájuk!

Ennyi.

Ezen nincs mit megmagyarázni!

2011. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!