Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódás miatt...

Szerelmi csalódás miatt érdemes külföldre menni dolgozni és feledni valakivel, akit nem szeretsz, viszont ö engem nagyon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:20
 1/5 tetris ***** válasza:

Külföldre akkor menj dolgozni, ha abból jobban meg tudsz élni, mint itthon. Az elutazás egyben környezetváltozás is, de hiába futsz akárhova, a szived fájdalma elől nem futhatsz el. A szenvedést nem tudod megspórolni, akárhova is utaznál el. Az elmúlt szerelmet meg kell gyászolni, és el kell engedni. Ha ez már megtörtént, csak akkor leszel nyitott egy új kapcsolatra.

Akit nem szeretsz, de ő téged nagyon, azt ne áltasd. Ne legyél vele csak azért együtt, mert éppen ő van kéznél. Ezzel benne hiábavaló reményeket keltesz, és a vége az lesz, hogy bánatot, keserűséget okozol neki, pedig erre nem szolgált rá.

Fogadd a közeledését úgy, mint együttérző jóbarátét, de jelöld ki, hogy hol a határ, ameddig elmehet.

2011. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az előbbi (külföld) igen, az utóbbi viszont nem jó ötlet.
2011. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de egyszerüen nem tudom meggyászolni öt :( ö jelentette nekem a mindent, akkor találkoztam vele amikor már értelme nem volt az életemnek, minden jó volt, de külsö tényezök választanak el minket, és nem vagyok képes feldolgozni, hogy nem akar változtatni, hanem beletörödik abba amit mások gondolnak róla, a kapcsolatunkrol... hiába épitünk fel vmit, jön vki, aki szerint ez nem jo, stb, és ö hallgat másokra. én meg az ellenkezöje vagyok nem érdekel mások véleménye... és egyszerüen már nem birom igy, de öt sem birom elengedni :(
2011. máj. 4. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
anyossal van problema?
2011. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azzal... :\
2011. máj. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!