Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23-25 éves emberek miért...

23-25 éves emberek miért költöznek vissza a szülőkhöz amikor kaptak tőlük saját lakást?

Figyelt kérdés
25F, 23L, faluban laknak, a szülőktől kaptak egy 1+2-es lakást a városban csak a rezsit kellett fizetniük. Mindketten 100 körül keresnek, azt mondták drága fenntartani, meg hogy nincs meleg kaja.. Normálisak szerinted?
2011. máj. 3. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nincs bennük semmi önállóság!
2011. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

100-asból nehéz fenntartani.

Ha nincs párjuk egyszerűbb,ha otthon laknak és a lakást kiadják.

2011. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Mert Mo. drága minden a sz@ros semmi fizetések amit kapunk!
2011. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Én speciel a fél karomat odaadtam volna,ha a szüleim tudnak nekem lakást venni.Gondolom nem tetszett a házimunka,meg az önellátás.Ebben csak az a szép,hogy az üres lakás ugyanúgy viszi a pénzt.
2011. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt nem értem hogy az állam is miért várja el hogy 20 akár hány évesen szüljön gyereket (FEHÉR) mikor lassan saját magát se tudja ellátni!
2011. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Igen 100-ból nehéz fenntartani lakást, főleg, ha még magukra is kell főzni, amibe valószínűleg, mivel először laknak egyedül még nem szoktak bele, nem tudják összeegyeztetni a munkájukkal. Nincs meg a napi rutin, hogy munka után hazamegy és főz, mert még fiatal és inkább mással töltené munka utána szabadidejét.. Az pedig, hogy rendszeresen hideget étkezzen az ember valóban elkeserítő dolog, ha nekem kellene én is kiborulnék tőle egy idő után.. A másik pedig, hogy imserek olyan családot,ahol egyszerűen még ennyi idősen is úgy ragaszkodik az ember a szüleihez, hogy hazaköltözött.. A ház elég nagy teljesen jól elfér és minden nap láthatja a testvéreit, szüleit.. Majd, ha már saját családja lesz nyilván ő is külön fog költözni,de addig,amíg ezzel a szüleit nem zavarja(akik örülnek neki) szerintem egyáltalán nem baj, hogy otthon lakik.
2011. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Mi egy szobásban lakunk, közel 60 a rezsi, télen a fűtés miatt még több. Na akkor egy akkora lakást eltartani az egyikőjük fizuját el is viszi.

Aztán a kaja. Igen, ki lehet hozni pár száz forintból naponta, de akkor csak kenyér van, felvágott alig, főtt kaja meg csak hétvégén. Így is lehet élni. Felső határ a csillagos ég.

Aztán látom, fiatalok, feltételezem nem csak esznek dolgoznak és alszanak.

2011. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Mert okosak.Ahelyett,hogy a 100-ból kifizetnének 50-et rezsire és élnének 50-ből, hazamennek,és kiadják a lakást 50-ért.

Így van 150 ezer forintjuk. Otthon,ha be is szállnak a rezsibe,az mondjuk 20.000. tehát van 130. 000 forintjuk havonta az 50 helyett.

2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Vagy szeretik a szülőket és inkább velük szeretnének lenni.Nem attól önálló az ember, hogy egyedül él. Mi 10 éves koromig nagymamámékkal éltünk és érdekes, sosem volt semmi gond. Nevetséges ez a mai felfogás.
2011. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

...nem volt főtt kaja!

Anya-apa megvette a lakást pici gyerekének, dolgozott érte napi 16 órát, vagy többet, gyerekecske pedig még egy picit csicskáztatja, mondván: mi az a kis főzőcske, legalább nem unatkozik anyuka minden nap. Addig nincs ideje sírni a fájó gerinc és a dagadt láb miatt.

2011. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!