Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt az utcában már kis túlzáss...

Itt az utcában már kis túlzással mindenki beteg. Ti mit tennétek? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Kertvárosban építkeztünk, de közel a vasút.10 szomszédomból, 4 rákos, 3 szívműtött, és fiatal nők, férfiak, nem öregek.6 éve lakunk itt, az álmaink házát építettük föl, de most már rendesen félek.Szinte minden napra jut egy rákos, vagy valamilyen komoly beteg.Kérdezősködtem, mindenkinek a nagyanyja, vagy a nagyapja ilyen-olyan rákban halt meg.Most a fodrászom, tüdőrákos /38 éves nő/, a másik szomszédom gégerákos/ 45 éves férfi/, 2 másik lakó vár szívműtétre, szintén fiatalok, hát. szerintem egy kicsit sok...Költözzünk?De imádunk itt lakni.Én a vasúra fogom, annyi mindent hallani mostanába róla...
2011. máj. 3. 18:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*vasútra
2011. máj. 3. 18:55
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ott valami bazi nagy trafó vagy áramelosztó? Mesélte muter, hogy az egyik panel aljában volt, 4 közül 3-ból 1-1-et ki is purcantott.
2011. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az utca közelében valamiféle vegyi üzem, esetleg régi TSZ major, gyár?
2011. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy szeretsz ott lakni, lehetnek nem érezhető egészségügyi gondok a térségben. A vasút is lehet az. (Nagyfeszültség, zajártalom...) De lehet más oka is, pl.: szennyezett föld.
2011. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt esetleg nem tudjátok, hogy nmielőtt épült ott az a rész, mi volt ott előtte?
2011. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem semmi köze a vasúthoz, mégis mi lenne? 22 éve élek vasút mellett, több generációm is itt nőtt fel és a környéken sem volt rákos,és szíves sem.

Én ezt inkább a rossz táplálkozásra fogom. Nézd meg mennyi gyorsfagyasztott vackot megvesznek az emberek, egyesek krumplit pucolni is lusták.Itt van a piacokon a friss, hazai zöldség, tele vitaminnal, olcsón,de akkor is inkább a fagyasztottat veszik meg,mert azzal nincs gond. Isszák a rengeteg cukros tartósítószeres üdítőt és reggelig sorolhatnám még.

Persze az is lehet,hogy egyszerűen csak így alakult a dolog és sem a vasút,sem az én indokom nem illik rá.

2011. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A vasút nem lehet ennyire káros, csak az előbb említett trafóállomás, vagy ha a fejetek felett mennek a távvezetékek, ahol jön be a 100-200-300 kV, amit a vasút letranszformál 25 kV-ra. Na de ezek az trafóállomások általában az utcáktól távolabb vannak.


Sima vasútállomás, nem hinném, hogy gondot jelentene.

Mekkora állomás vagy egyéb vasútüzem (trafó) van felétek?

2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A tüdő és a gégerákos mennyit cigit szívott el egy nap?

Ha őket leszámítod, már mindjárt kevesebb a halálos beteg.

2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen esetleg amit a többiek mondanak az sem hülyeség,de azt hiszem erre vannak szabályok, szóval elvileg nem lehet ott egészségkárosító valami. Vagy javítsatok ki, ha tévedek, de én így tudom.
2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze van a vasút? Környezetszennyező gyár nincs a közelben?
2011. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!