Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? :S Segítség kéne

Mit tegyek? :S Segítség kéne

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 21 éves. Nagyon szeretem őt, és bármit megtennék érte.Valami viszont nagyon kellemetlen, mégpedig az, hogy mikor bulizni megyünk és iszik, nagyon agresszívvé válik. Legutóbb a kidobók már nem engedték vissza a szórakozóhelyre, mert előttük rángatott engem. Ezzel engem is kellemetlen helyzetbe hoz, ilyenkor szégyellem magam. Viszont nem akarom elhagyni, mert szeretem, és ha nem iszik, akkor nagyon aranyos és kedves.


Valahogy megoldható ez a probléma?:S

Köszönöm


2011. máj. 3. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden megoldható


Első felvonás: Mikor mentek vhova beb*szik összever rángat stb. Ezt kénytelen vagy elviselni arra az időre.


Második felvonás: Otthagyod és keresel olyat amelyik ittasan is aranyos és kedves.

2011. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem terveznék vele komolyabb jövőt... A végén majd akkor is iszik, mikor nem volt jó a meló, vagy valaki rosszat szólt, aztán otthon te kapod majd a pofonokat. Az ilyen embert hagyni kell, amíg lehet.
2011. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Bármennyire is szereted el kéne gondolkodnod hogy ha most ezt csinálja mi lesz később megrugdos.
2011. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor is szeretni fogod, ha egyszer jól megver? Sose értettem az ilyen embereket.
2011. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azt gondolom, hogy sok minden megbocsajthato ,de az agresszivitas nem!!! Ha legkozelebb picivel tobbet iszik lehet nem csak megrangat hanem meg meg is ut....ezt kar lenne megvarni. Tul fiatal vagy ahhoz hogy egy ilyen ember mellett megalkudj.
2011. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Eruthalion válasza:

Sajnos az alkoholnak van ilyen hatása néhány emberre : oldja a gátlásoka.

Biztosra veszem, hogyvalóban jó fej, de ha elmegy meló után pár haverral bedobni egy sört? vagy akárhol, vendégségben, akár a rokonaidnál is, ha megkínálják?

Nem illik visszautasítani, gondolja a kínáló, de ha tudatában van a párod a problémának, hogy ha iszik, annak jó vége nincs, és mégis elfogadja, akár egy meghívást is a szórakozóhelyen...

Nem akarlak lebeszélni a kapcsolatról, de gondolj bele, ha esetleg hosszú távú lenne a kapcsolatotok annyira, hogy gyütt alapítsatok családot, akkor is ezt fogja tenni, a gerekek előtt, vagy akár velük is?


Nem csupán ő tehet róla, az alkohol van rá ilyen hatással.


Persze visszautasítani mindig lehet, még akkor is, ha kínálnak, és ha tudja magáról, hogy aggresszivitást vált ki nála, de nem foglalkozik vele?


BESZÉLD MEG vele a dolgot, és kérd meg, hogy ha együtt vagytok, legalább akkor ne igyon, mert az nem jó neked.

2011. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. mondd neki h ne igyon

2. ne menj vele bulizni és a jövőben se hagyd hogy a közeledben igyon!!

nagyjából ennyi.

vagy dobd ki

2011. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meggyőződésem, hogy az alkohol csak és kizárólag olyan emberekből tudja kihozni az agressziót, akikben alapból benne van. nem lesz ennek jó vége... inkább hagyd el minél előbb! főleg hogy téged is rángat?! ez minősíthetetlen!
2011. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az exemmel ugyanez volt a helyzet, amikor először rángatott, azt gondoltam megérdemeltem. Az első pofonnál azt gondoltam, jó, végülis provokáltam. A második pofonnál már elgondolkoztam. Harmadjára k**** nagy mázlim volt, hogy ott volt a haverja. Összetört minden bútort a lakásban, kitépte a lámpát a falból, de a haverja miatt nem tudott hozzámnyúlni.

Ha most úgy is gondolod, hogy szereted és nem akarod elhagyni, hidd el, el fog jönni az a pont, amikor félni fogsz, és elgondolkozol, hogy szeretnél-e 5 év múlva címlapsztori lenni valamelyik napi bulvárlapban.

Magamból kiindulva tudom, hogy írhat itt most neked bárki bármit, amíg nem félted az életed, vele leszel.

Remélem, hogy nem esik bajod!

2011. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!