Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és 10 hónapja...

16 éves vagyok és 10 hónapja vagyok együtt a barátommal. A szüleim elég régimódiak, már nem vagyok szűz. De ezt még anyámmal se tudom megosztani . Hogy vezethetném fel nekik hogy kicsit enedhetnének a pórázon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 22:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a nászmenet! Én nem mondtam, hogy jobb vagyok mint más, mert vannak "elveim". Áldásom arra, akinek ez úgy jó, hogy 16 évesen, az akkori szerelmével...stb, mit bánom én, ki mikor veszíti el...csak megkérdeztétek, hogy talán "megkötöm a gyermekemet", prűd leszek, vagy zsarnokoskodni fogok, hogy ne ennyire fiatalon történjen meg vele a dolog...hát erre írtam, hogy mik az elveim, Ti meg erre kérdeztétek...én meg csak válaszoltam. Nem érzem magam többnek, egyszerűen én így gondolom helyesnek, sosem bántam meg. Attól mert Ti nem így gondoljátok nem vagytok jobbak vagy rosszabbak, kedves utolsó válaszadó nem is kell, hogy rosszabbnak érezd magad...

mondjuk ez már eléggé eltér a tárgytól...

A másik meg nem gondolom azt, hogy 16 évesen nem lehet szerelmes az ember fia-lánya, csak azért 16 évesen ne legyen olyan mint egy húsz éves...és gondolkozzon mielőtt csinál valamit. van akinek elég 10 hónap, van akinek kevés...kinek mi...

Na üdv

2011. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%

Itt az a baj,hogy ahhoz,hogy 16 évesen ágyba bújjon valakivel már érett nő,de ahhoz hogy a szüleinek elmondja már nem az.

Én magamat nem tartom prűdnek,de 18 voltam,mikor elvesztettem a szüzességem.16 éves koromban még csak nem is járt az eszem a fiúkon...


Amúgy innen indul a lavina...

A 17 éves úgy gondolja,hogy pár hónap a 18 éves korig már nem számít és lefekszik valakivel.

A 16 éves úgy gondolja,ha már 17 évesen megtette valaki,akkor az a pár hónap nem számít és ő is lefekszik valakivel.

A 15 éves úgy gondolja,hogy talán az az 1-2 hónap nem számít,hogy 16 legyen,mert abban a korban sokan megteszik,hogy elvesztik a szüzességüket és talán nem késő.

A 14-13-12 éves lányok is ezt követik.


Ezt valahogy nem találom elfogadhatónak.NEm véletlenül van sok általános iskolás terhes lány.Ezen talán el kéne gondolkodni.


Ja!!Míg el nem felejtem!Ez ugyanúgy vonatkozik a másik nemhez tartozóknak is.

2011. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

00:17

egyetértek...

Mondjuk én sosem hasonlítottam magam máshoz, egyszerűen akkor történt a dolog amikor elég érett voltam már hozza, nem 16 évesen...:-S

2011. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

Én csak azt nem értem, hogyha adott egy 16 éves, akinek megtörtént a dolog, de nem lett belőle probléma (nem csúszott be gyerek, nem szedett össze semmi nyavalyát), és nem igazán bízhat a szüleiben, mert nem lehet velük ilyenekről beszélni, akkor miért kéne kötelező jelleggel eléjük állni és elmondani?

(Az más, amikor tényleg olyan a kapcsolat, hogy a gyerek mindent megoszthat, persze, mondja el... De ha nem várhat tőlük megértést, és okkal tart a reakciótól, akkor jobb, ha valaki mással osztja meg. Szerintem... Ha nem kívánt baj van, akkor nyilván be kell vonni a szülőket, mert mégiscsak kiskorúról van szó, de jelen esetben ez nem áll fenn.)

2011. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondja el.
2011. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!