Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon idegesít!

Mit tegyek? Nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Szóval anya összeveszett a nagyimmal. (Azon, hogy túl korán hívta őt -.-)Nem úgy néz ki, mint aki meg fog enyhülni. Csak az a baj, hogy addig engem sem enged el hozzá, pedig én szeretem. Egyedül nem enged el, ő nem visz el, apu meg nem mer neki ellenállni. hiába mondom neki, hogy én attól még szerethetem őt, csak rám is megsértődik. Mit tegyek? Mindig megsértődik rá vmi baromság miatt, és én hónapokig(!) nem láthatom a nagyim és a papám... :(
2011. máj. 4. 13:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szólj anyukádnak, hogy nőjön végre fel!
2011. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tényleg hány éves vagy? És a nagyid milyen messze lakik tőletek? Anyukád rettentő igazságtalan! Mert nem Téged és a Nagyit kéne büntetni, ha anyukádnak valami gondja-baja van.
2011. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azon sértődött meg hogy túl korán hívta? Telefonom? Vagy hogy? Nem értem, de elég gyerekes
2011. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Én kb. 15 voltam, mikor anyám úgy összeveszett nagyanyámmal (a saját anyjával), hogy nem beszélnek egymással azóta sem (ennek már 5 éve). És mivel kiskorúak voltunk, nem tettünk semmit sem, mikor anyám megtiltotta, hogy találkozzunk a nagyszüleinkkel (+ azt hittem, haragszik ránk, nem is mertem volna menni). Aztán 4 év múlva összefutottunk az utcán, volt nagy egymásratalálás, és azóta rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, anyám még mindig nem beszél vele, de nem ellenkezik már, és a 15 éves húgomat is elengedi hozzájuk.


De soha nem fogom megbocsátani neki, hogy képes volt évekre elszakítani a saját nagyszüleimtől (főleg, hogy a másik ágon már nem éltek, így lényegében nem volt nagyim..), nem hívhattam meg a ballagásomra, stb.


Ha kell, menj el hozzá titokban. Ne hagyd magad.

2011. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elöbb derüljön ki mennyi idős, nem mindegy hogy egy 17 éves lánynak vagy egy 11 évesnek adjuk a tanácsokat.
2011. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már 4-en megkérdeztük a korát, de még nem derült ki.
2011. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem ülj le anyuddal őszintén, szépen, nyugodt hangnemben beszélgetni és mond el neki, hogy mennyire bátn ez téged, és ne veszekedjenek ilyen apróságok miatt, mégis az anyukája, és ígyis annyi minden miatt lehetne veszekedni mindenkivel, legalább a család tartson össze:)

kérd meg szépen, hogy béküljenek ki...idős már az ő anyukája is, és nézze el neki:)

remélem sikerül kibékülni:)

sok sikert hozzá:)

2011. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha 11 éves is csak a kérdező,akkor is láthatná a nagyiját...anyámék se beszélnek,de öcsémet aki 10 éves,az egyik távolabbi rokon rendszeresen viszi nagyinkhoz (én messze lakom)
2011. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jobb a csalàdi béke, anyukàd meg adjon le egy kicsit a sértõdöttségébõl és próbàljon ùjrabeszélni vele. De biztosan nem a koràn hivàstól volt ez az egész ügy, valami màr forrongàsban volt.
2011. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!