Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apám normális?...

Szerintetek apám normális? Mindennek lehord mert nem kapcsoltam be neki egy zenét.

Figyelt kérdés

Itt gépezte, néztem a facebookon a hülyeségeket, egyik osztálytársam megosztott egy zenét..valami magyar zenét amit én nagyon nem szeretek egyenesen hányingert kapok tőle. és apu meg mellettem levő szobába "aludt" vagyis azt hittem. én meg csak elinditottam azt a zenét de mikor meghallottam hogy magyar egyből ki is kapcsoltam. apám meg meghallotta és mondta hogy kapcsoljam vissza az szép zene. én meg mondtam neki hogy nem. és akkor elkezte mondani hogy de szemét vagyok a k*va anyámat..én meg mondom hogy hát de nekem nem tetszik ugyhogy nem kapcsolom be. aztán megin elkezdett csunyán beszélni én meg felálltam hogy erre nemvagyok kiváncsi és becsuktam az ajtót. mert már szokása mindenért ilyen csúnyákat mondania rám. aztán később is úgy jött oda a szobám ajtajához hogy te rohadt ge*i így kérjél tőlem valamit a kva anyádat te kcsög ge*i így kérjél tőlem bármit is..deszemét vagy bmeg.

én már nem szoltam semmit inkább ráhagytam mer már annyira megszoktam hogy mindig ezt csinálja meg minek hergeljem mégjobban. ja de azt mondtam hogy már túlzásba viszed hogy ennyiér így kiakadsz csak mer nem kapcsolom be a zenét..de akkor meg a barátnőmmel jött hogy ha ezt ő kérte volna akkor neki bekapcsoltam volna az apámnak meg nem.. -.-

micsináljak? én már nem birom vele annyira várom hogy elköltözhessek..


15/L


2011. máj. 4. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Vedd fel videóra, mikor így viselkedik, és rakd fel a Youtube-ra.
2011. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Most mondd meg, hogy miért nem tudtad visszakapcsolni apádnak azt a zenét? Így megúszhattál volna egy kiabálást, de úgy látszik neked élet elemed az, hogy üvöltsenek veled!
2011. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
77%
namost apád viselkedhetne azért egy fiatal lány, különösen a saját lánya előtt. nem tudom, mit szólna, ha ez a stílus átragadna Rád. ugyanakkor, miért nem voltál képes bekapcsolni neki, ha egyszer direkt kérte?! hülye vagy, ne is haragudj? 3 perc, ha annyira "nem bírod ki", max. kimész addig a szobából (pisi, szendvics, üdítő stb.). ennyit tleg megtehettél volna. szóval alma meg a fája, ez a véleményem Rólatok.
2011. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Ismerős a szitu. Nem Veled van baja valószínűleg, csak Rajtad veri le, hogy impotens / ő a leghülyébb a munkahelyen / kikosarazta a benzinkutas lány / mittomén. Nem kell vele foglalkozni. Elköltözöl, amint lehet, ő meg öregkorára mehet, ahova akar.
2011. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Napiszarra vele!
2011. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
én azért sajnállak téged, velem is ezt csinálja apám, mondjuk ilyen durván azért nem, de ha leejtek valamit a földre, már minden szemét hülye vagyok, és ordít. utána abbahagyja, de neki is csak ilyenek jönnek ki a száján, semmi kedvesség. nagyon elszomorít, már semmi önbecsülésem. nem nagyon tudok én se csinálni semmit... :(
2011. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval!

Ha tudtad, h ilyen , mivel irtad h ez már nem az első eset, akkor mért nem lehet visszakapcsolni a zenét?? Nem értem én ezt.

2011. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Darcy01 ***** válasza:

Szerintem nem normális. Én nem értem, hogy hogyan beszélhet így valaki a saját gyerekével. Nem is tudom minek kéne történnie, hogy én valakinek ilyet mondjak...

Anyukád tud erről?

2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Darcy01 ***** válasza:
Na ne mondjátok már, hogy normális, ha egy apa válogatott káromkodásokat vág a lánya fejéhez egy ilyen piti dolog miatt. Lehet azt szépen is kérni.
2011. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ki tudja, milyen emlék kötődik hozzá :) én is szoktam olyan számokat hallgatni, amiket egyébként soha nem tennék, de pl egy nyaraláskor a szomszéd éjjel-nappal ezt hallgatta és arra emlékeztet, stbstb....
2011. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!