Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mennyire nehéz egy...

Szülők! Mennyire nehéz egy depressziós gyereket elviselni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ezt egy depressziós gyerek írta ki ugye?
2011. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
18%
Nagyon!!!!! Nekünk volt részünk benne, borzasztóan megviselt mindkettőnket és kész csoda, hogy nem ment rá a házasságunk.Szerencsére túl van a kamaszkoron és kinőtte, de 3 évünket teljesen tönkretette.
2011. máj. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Utolsónak üzenem:Szánalom vagy,a házaságodat csak erősíteni tudta szerintem a gyerek depresziója mert összetartottatok,ez az én véleményem!

21/N

2011. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Elviselni? Gyönyörű! Segíteni kell neki, nem elviselni. Szülőknek jócskán szerepe van abban h depis... Szörnyű...
2011. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Igen, depressziós gyerek írta ki.

"borzasztóan megviselt mindkettőnket" Komolyan?:(

Akkor tényleg pokollá teszem a szüleim életét. :(

2011. máj. 4. 18:22
 6/30 anonim ***** válasza:

én depressziós gyerek voltam. könnyű lehetett elviselniük, mert csak a szobámban ültem. nem nagyon törődtek velem. úgy értem, hogy érzelmileg nem. aztán gyógyszerrel kezeltek, jobban lettem, de azóta se foglalkoznak velem többet ilyen téren. a megfogalmazásod nem tetszik, hogy "elviselni"..

(tudom, hogy a szülőket kérdezted, én meg nem vagyok az... bocsi)

2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
hát egy kicsit rossz nekik... az biztos. de szerintem nem teszed tönkre az életüket.. amugy lehet egy kérdésem? véletlenül nem miskolci vagy ?:D
2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

A gyerek tette tonkre a hazassagot?! Hiszen a gyerek nem veletlenul lesz depresszios, valami abba az allapotba taszitja. En is depresszios tini voltam, mert nem voltak barataim meg mas okbol, amit soha senkinek nem mondtam el. A szuleim hazassagara ez sehogy sem hatott, mert nem igazan foglalkoztak ezzel. Azota mar megvaltoztak es figyelnek ram.


A depressziot valami kivaltja, a szulo felelossege oda figyelni erre. Nem lehet, hogy keveset beszelgettek, nincs meg a megfelelo bizalom a gyerekkel?

2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek vagyok, mániás depis, elv, legalábbis ezért vtam pszichiátrián :S. Nem tudom, a szüleimnek milyen (ők is mániások, szal így valszeg még nehezebb), de én néha ha kívülről próbálom nézni magunkat, nehéz lehet elviselni, h percenként változik a hangulatom. Tökre sajnálom, de nehéz tenni ellene. Viszont adtak gyógyszert, azzal sokkal könnyebb (mindenkinek). :)
2011. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
0%
18:18-asnak üzenem: Te vagy a szánalom! Korodnál fogva biztos rengeteg tapasztalattal bírsz mind a házasság, mind depressziós gyerekek nevelése terén!
2011. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!