Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a férjem nem...

Nikeman01 kérdése:

Mit csináljak ha a férjem nem hinne nekem? Pl. : meg akarja nézni, h a barátnőm mit írt, és nem hiszi el, hiába mondom, hogy csak sulival kapcsolatos dolgot küldött.

Figyelt kérdés
segítsetek!
2011. máj. 6. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát mutasd meg neki.
2011. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
főjjön a saját levében! Minimális privát szféra mindenkinek jár. Nem vagy köteles mindent az orrára kötni. Ha féltékeny, az ő baja.
2011. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mutasd meg neki ha tényleg nincs titkolni valód de mivel férj és feleség vagytok így te is megnézheted az ő e-mailjeit, sms-eit stb. egy idő után megunja és abba fogja hagyni.
2011. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Mutasd meg neki úgy, hogy közben te is szépen belenézel a telefonjába.

Az én férjem így bukott le, a saját féltékenysége miatt, persze kiderült, azért, mert magából indult ki.

2011. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmi köze a magánlevelezésedhez, a telefonjaidhoz, emailjeidhez.
2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, 3 lehetőség van. Vagy megmutatod neki, cserébe ő is az övét és reméled, hogy majd ráun, vagy megmutatod neki, cserébe ő is az övét, és a végén ő már nem mutatja meg de a tiédet ellenőrizni akarja, vagy nem mutatod meg neki, mert eleve ilyen kérése nem is kellene, hogy legyen, ha megbízna benned.
2011. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%

gondolom titkolnivalód van és azért nem mutatod meg..

car ügy :(

2011. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
én épp az előbb mutattam meg a telefonom minden kis zugát a páromnak, h lássa, nincs semmi titkolnivalóm :/
2011. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

21:28

Fantasztikus kapcsolat lehet :S

2011. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
ne magyarázkodj, méltatlan. Neked írták, nem neki. fogadja ezt el. ha magyarázkodsz csak rosszabb. ha hisztizik emiatt, mondd neki, hogy legyen szíves felnőtt férfi, és ne óvodás kislány módjára viselkedni.
2011. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!