Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek abban az esetben,...

Mit tegyek abban az esetben, ha a afeleségem másba szerelmes?

Figyelt kérdés

Leirom röviden a történetem:

15 ve házasok vagyunk a feleségemmel,született 2 lányunk,a nagyobbik most 14 a kicsi 5 éves. A nejem egy presszóban dolgozik mint pultos. Van a városunkban egy férfi,akinek volt szép családja,3 gyermeke,de a neje elzavarta a háztól 2 éve,mert ütötte, verte őket.Sajnos ez a másik férfi elég rendesen iszik,és mindig járt be a nejemhez a presszóba.El kezdte sajnáltatni magát,hogy ő milyen szerencsétlen,hogy a felesége miket müvelt vele,szóval adta a nejemnek a szép és a jó fiút,sajnáltatta magát. A nejem sajnos gyenge szivü,elösször csak sajnálta,majd azon vette magát észre,ha nem megy be hozzá akkor ideges nagyon,hiányzik neki az a másik.Egyszoval beleszeretett.Voltak otthon nekünk is nehézségek. A nejem elmondta,hogy az is baj,hogy anyukámék sokat vannak nálunk,hogy nem érzi magát ugy mintha egy család lennénk stb..

Én anyám elé álltam,megtettem az elsö lépést,mondtam neki,hogy ez igy nem jo nekünk. Ök hazaköltöztek,én kifordultam önmagambol,más ember lettem.Boldogan csináltam otthon mindenféle házimunkát amit elötte soha,mert nem volt kedven ahhoz sem.A nejem ezt észrevette,és mondta,hogy költözzek el,mert gondolkodni szeretne,hogy mit tegyen.

Én most Hamburgban vagyok az egyik barátomnál 1 honapja.ide jöttem. A nejem kérdezte,hogy egy utolso esélyt kaphatok-e hogy minden jo legyen,erre ö azt mondta,hogy most nem érzi úgy,hogy szerelemböl szeret,hanem csak ugy mint egy embert.A másikba szerelmes.Azt is mondta,hogy soha ne mond azt,hogy soha amikor rákérdeztem az esélyre,hogy talán lehetnénk.e megint egy boldog család. Nagyon szeretem öket,hiányoznak nagyon.


2011. máj. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a borravaloert "sajnalta" meg a feleseged ezt a ferfit? Nem azert varta, hogy mikor ugrik be a presszoba?

Mit tudsz tenni? Semmit. Aki menni akar, azt nem tudod visszatartani. Legyel mindig elerheto a gyerekeidnek. Mint bucsu, jo tanacs, emlekeztesd felesegedet hogy a palit miert rakta ki avolt felesege, utlegelte, semibe sem vette. Kivand neki, hogy remeled O nem ezt fogja kapni ettol az uj szerelemtol.

2011. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleséged egy presszóban pultos, akkor tudhatná, hogy kb. minden második törzsvendégnek "borzalmas a házassága, sárkány a felesége, és tessék már őt megsajnálni". Vagyis megdugn@lak, cicám. Sajnállak téged, sajnálom a gyerekeket.

Azt azért közöld az asszonnyal, hogy gondolkodni lehet, csak nehogy a végén ő ne kelljen neked.

2011. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akárhogy is fáj, ne könyörögj neki, ne te kérj utolsó esélyt, elvégre nem te hibáztál. Ha látja rajtad, hogy csak azt várod, hogy ő mikor csettint neked, nem fog erőlködni, talán ha belátja, hogy végleg elveszíthet, megjön az esze. Próbálj kicsit hűvösebb lenni vele.
2011. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Rugd ki, válj el, a gyerkeket pedig próbáld magadnak itéltetni.

Az asszonyod egy ribi.

2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen buta nőnek ne akarj már könyörögni.. Beleszeret egy alkoholistába, aki szétverte az asszony fejét, majd még saját magát sajnáltatja, amiért elhagyták? Pontosan egy ilyen férfi kell neki, hogy megjöjjön az esze! Életre szóló leckét fog kapni tőle, és utána már tudja majd értékelni az élet ajándékait, mint pl. normális férj és szép család..

A gyerekeidet viszont próbáld magadnál tartani, mert a pasi simán kezet emelhet rájuk is, és a nő még akkor is a férfit fogja védeni..

2011. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha most nem vetsz véget a köztetek levő kapcsolatnak, akkor később elvárja, hogy a következő szerelem esetén is, meg a rákövetkezőnél ... légy megértő, és amikor neki úgy tetszik, tűnj el otthonról.

Én a helyedben beadnám a válókeresetet, de a gyermekek láthatásához ragaszkodnék, és igyekeznék olyan élet-körülményeket teremteni magamnak, hogy bármikor odavihessem a gyermekeimet, ha a volt feleség nem tud nekik olyan nyugodt körülményeket biztosítani, amelyre szükségük van.

Ehhez azonban én visszajönnék a helyedben, hogy egy kicsit közelebbről "szemmel tartsam", és kéznél legyek a gyerekek részére, ha szükségük van rám.

(Nő vagyok!)

2011. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!