Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne hogy csináljak? :S

Mit kéne hogy csináljak? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 8 hónapja járunk a barátnőmmel, de már nem érzem azt hogy szeretem hanem már megszokásbol vagyok vele.. már néha idegesit hogy ottvnavelem meg nemtudom.. :S mit kéne csináljak? mit mondjak neki, ugy érzem szakitani kéne :/

ja és még pluszba annyit hogy ő nagyon nagyon szeret...


2011. máj. 8. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!Kár erőltetni a dolgot!
2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj. a megszokás = a halál

legyél nagyon kiméletes, neki fájni fog sajnos,

de már ne húzd az időt

2011. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szegény

kíméletesen szakts vele most!

mert ha ez így megy tovább akkor csak mégjobban beléd fog esni és mégkésőbb heveri ki a dolgot

most nyár előtt nem lesz annyira lehangolva mintha télen jelented be, remélhetőleg talál magának valakit :S

2011. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"most nyár előtt nem lesz annyira lehangolva mintha télen jelented be, remélhetőleg talál magának valakit :S"


jesszus ekkora buta mondatot..... :D :D :D :D


ha szerelmes az ember, teljesen mindegy, hogy télen, vagy nyáron szakítanak vele. Így is, úgy is borzalmasan fáj!


Öcsém...:D:D


És igen, ne erőltesd, ha nem megy sajnos:S

2011. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugye, amikor irtam ezt, másnapra rá szakitottam vele.. hát szegénykém nagyon sirt.. de hát mit kellet volna csinálnom.. ez van
2011. júl. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!