Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtsak neki? Vagy mit...

Megbocsájtsak neki? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Viszonyom volt egy nős férfival elég sok ideig.De 4 hete szakítottam vele,mert elegem volt abból,hogy mindig én vagyon az életében a 2. meg hogy folyton csak ígérgette,hogy elhagyja a feleségét.

De most vett egy házat és odaköltözött és már (állítólag) beszélt az ügyvédjével is a válásról.

És nekem is hiányzik,azóta tisztára depis vagyok,folyton rá gondolok.Tegnap találkoztunk és akkor azt mondta,hogy újra akarja kezdeni velem...


Mit tegyek?


2011. máj. 8. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ugyanazt, amit eddig: alázkodj meg és tûrj...
2011. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ha tényleg válik, akkor szerintem érdemes adni még egy esélyt!
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.

Most újrakezditek, aztán mire észbekapsz, te leszel akit megcsal, és más nő lesz az örökös második, csak már melletted.

2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elválik, akkor én újrakezdeném, elvégre ami miatt elhagytam, az megváltozott. Ő pedig ő maradt, akit szeretek.
2011. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elválik adnék még egy esélyt.
2011. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsájts meg neki! Ha jobb lesz az,hogy téged is megcsal,akkor alázkodj meg nyugodtan.

Tudod,azt mondják,hogy kutyából nem lesz szalonna..:)

2011. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg dobd a csávót és hívj fel engem. :) Amúgy meg nem szép, hogy nős férfival kezdesz.
2011. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek mondják... ezek után hogy tudnál megbízni benne? Ha már a felesége lennél, folyton retteghetnél, melletted mikor lép be a második.
2011. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Es magadnak meg tudsz bocsatani?



"elegem volt abból,hogy mindig én vagyon az életében a 2. meg hogy folyton csak ígérgette,hogy elhagyja a feleségét."


Hat pedig a szereto szereppel ezt bevallaltad. Nem tudom, hogy miert vagy kiakadva. Nincs egyedulallo ferfi a vilagon?


Azt birom, hogy a kerdes arrol szol, hogy mennyire depis vagy, de abba nem gondolsz bele, hogy a felesegnek milyen lehet, mikor megcsaljak. Na ha ezzel a ferfivel egyutt leszel, majd te is megtudod, mert ezzel az erovel teged is siman meg fog csalni. Nem tudlak sajnalni.

2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem volt jó döntés...

De a házassága már tönkre ment,csak a lányuk miatt vol még a nejével.


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat.

2011. máj. 8. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!