Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire egyedül?

Csak én vagyok ennyire egyedül?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a legjobb barátnőm. Összevesztünk egy apróságon,és most az egyszer nem könyörögtem neki, hogy béküljünk ki. Az értékrendünk nem ugyanolyan, mégis 3 évig legjobb barátnők voltunk. Egy fiú, akinek mindent elmondtm magamról és megbiztam benne, ő is a volt barátnőm pátján van. Az összes barátomat elvesztettem, nagyon egyedül vagyok, és nem tudom, kinek önthetném ki aszivem, Apukám nem nagyon szokott velem beszélgetni, és anyu se. 2 napja éjjel-nappal sirok, nem tudok túllenni magányomon. Mit tegyek, hogy rendbeöjjön az életem?? hiszen csak 14 éves vagyok, és már elég sok bánatért rövid életem során..
2011. máj. 9. 18:17
 1/10 Kései Sirató ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem könyörögtél neki.

Mindenképpen új barátnőket kellene keresned.

2011. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira ki akarod önteni a szíved, nekem írhatsz privátot, de persze az nem olyan mint a "hús-vér" barátság. Jobbat nem tudok mondani, járj el az érdeklődési körödnek megfelelő helyekre, légy nyitott új emberek, új kapcsolatok felé és ne aggódj, nem lesz ez mindig így!
2011. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt. előszőr a legrégebbi barátnőmet veszítettem el ő kb 5 évig volt a barátnőm, de az okait máig sem tudom miért nem hívott többé, vagy miért nem találkoztunk többet. Már vagy 2 éve ennek. Aztán ott volt egy kb 2 éves barátnőm, ő vele sem barátkozunk már teljesen megváltozott azóta. VOlt egy legjobb barátom vele mindent megbeszéltem ő is teljesen megváltozott és azóta beszélni sem tudunk úgy, mint régen.

Az emberek változnak körülöttem, csak én maradtam ugyanaz kivéve azt, hogy most egyedül vagyok. Sokáig úgy gondoltam, hogy ez rossz de sokszor úgy érzem, hogy nekem így a jó. Az egyedüllétben megláttam a hasznosat és a jót mostmár nem is akarok túl mély barátságokat kötni(maximum ha lesz rá lehetőség akkor felnőttkoromban de akkor már okosabb fejjel fogom tenni, tapasztaltan).

Persze ott vannak a szüleim, főleg anya, de azért néha még most is hiányoznak a barátnők. Apával én sem szoktam túl sokat beszélgetni. Ha gondolod menj oda hozzájuk és beszélgessük velük.

2011. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hetedikes vagyok, és úgy tervezem elmegyek egy bentlakásos gimibe, de az még 1 év.:/ úgyhogy addig kell kibirnom itt. Amúgy nyitott vagyok új emberek felé, az osztálytársaimmal nagyjból jóban vagyok, de nincs olyan barátom, akinek bármit elmondhatnék..
2011. máj. 9. 18:30
 5/10 anonim válasza:
írj privit a neveddel, mert lehet h tudom h ki vagy ha meg nem ő akkoris tudok segíteni mert egyik barátommal is ez van :)
2011. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha te voltál a hibás akkor kérj bocsánatot. Viszont ne könyörögj, nem hiszem, hogy olyan hatalmas bűnöd lenne. Ha a barátnőd csak könyörgésre bocsájt meg, akkor nem is igaz barát.


L/19

2011. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz ha gondolod!

15L

2011. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is szívesen meghalgatlak ha gondolod !! :) én is 14 vagyok (vagyis még 1-2 hónap,de az mindegy :D) nagyon durva volt elolvasni,ahogy ezt elmondtad,hogy senkid nincs.Nekem is volt egy ilyen korszakom,de biztos vagyok benne,hogy minden jó lesz újra !! :) törekedj arra,hogy mindenkivel kedves legyél ne cikizz,sértegess senkit.Nálam az volt,hogy összevesztem a legjobb barátnőmmel,akivel tényleg szinte testvérek vagyunk.Első óta legjobb barátok voltunk,és én megbántottam és szemét voltam.Kiderült,hogy más ember lettem,pedig észre sem vettem.Szerencsére hamar rájöttem,hogy megváltoztam,és kijavítottam,és mostmár mindenki szeret :) Tudom mennyire egyedül érzed magad,én is átéltem ezt.Nem bíztos,hogy veled van a baj,de gondolkodj el ezen,vagy kérdezd meg a barátnődet.Biztos megtudjátok beszélni.Ha meg nemképes veled beszélni,akkor sosem volt a barátnőd.Mert ha igazán szeretne akkor hiányoznál neki.

Remélem segítettem.Ha szeretnél velem beszélni akkor ide írhatsz:

szerena97@citromail.hu

2011. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én is 14 vagyok és hetedikes (és lány :D). És én is voltam ilyen helyzetben, de szerencsére megoldódott. Csak azt tudom tanácsolni, mint az előző hozzászóló légy kedves és veled is kedvesebbek lesznek. Hallgasd meg te is az embereket! Nyugodtan írhatsz nekem privátot is, ha van kedved beszélgetni. :)

2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Fel a fejjel, leányzó, pár nap egyedüllét még nem a világ! A szüleiddel szerintem te is kezdeményezhetsz beszélgetést, biztosan örülnek, ha megtiszteled őket a bizalmaddal.

És ne sírj, kérlek. csak magadnak ártasz vele.

2011. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!