Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne függjek...

Mit csináljak, hogy ne függjek tőle ennyire érzelmileg?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 7 éve vagyunk együtt. Márciusban született közös gyerekünk. Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Ennek legfőbb oka az az, hogy este 10 előtt nagyon ritkán van itthon. Szabadúszóként dolgozik az építőiparban. Augusztus óta egy fix helyen dolgozik. Mivel a munkát már rég be kellett volna fejeznie, ezért az utóbbi időben mindig sokáig marad, hogy minél hamarabb végezzen vele. Elmondása szerint...

Csak az a baj, hogy én már nem hiszek neki. Olyan szinten vagyok vele, hogy bármit mond, megkérdőjelezem. Felhívni nem tudom általában, mert nincs a kártyámon pénz. Küldök neki visszahívóst, de nem hív vissza. Ma is háromnegyed 9-kor küldött egy sms-t, hogy 20-25 perc, és indul haza. Ha nagyon maximumot akarok számolni, akkor 1 óra alatt haza kellett volna érnie. Azóta folyamatosan küldök neki sms-t (visszahívóst), de semmit se reagál. És ez az, amiből elegem van. Erre már többször is volt példa. Azt, hogy lenne valakije, azt kizártnak tartom, nem olyannak ismerem. De valahogy mégse őszinte velem, úgy érzem. Egy hasonló esetnél megígértem neki, hogy még egy ilyen, és beleteszem a zárba a kulcsot, és nem fogom beengedni. Ezt ma megtettem, mert még mindig nincs itthon. De ugyanakkor egyfolytában azt figyelem, hogy a folyosón (társasház) mikor kapcsolódik fel a villany, hátha épp ő jön. Nagyon szeretem, nagyon ragaszkodok hozzá, de nem tudom mi tévő legyek, mert ez így nagyon nem jó.

Bocsánat, hogy egy kicsit zavarosan írtam le a dolgot, de remélem nagyjából ki lehet bogozni, hogy mi is a problémám.


2011. máj. 9. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben hagyd abba a zaklatását, mert csak még később fog hazamenni! Ebben biztos lehetsz!
2011. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Mi a fenének kell SMS-ket küldözgetni neki? Minek hívogatod ha kell, ha nem? A szeretet lehet ám fojtogató is. Lehet, hogy ezért menekül.

Egész nap dolgozik, hazaér, és egy sárkány várja a szemrehányásaival, és a kérdéseivel. Nekem se lenne nagy kedvem hazaigyekezni.

Inkább várd egy finom vacsival, egy jó kis vörösborral, vegyél fel valami szexis cuccot, és úgy várd.

2011. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hazaért már?
2011. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy fiú akivel kábé csak így tudnám elképzelni a házasságomat mert teljesen ilyen jellem. Foggalmam sincs, hogy mit tennék a helyedben. Szajkózom, hogy mi nem esik jól már évek óta de semmi. Büntetni nem lehet, felnőtt emberről van szó. Mivel szeretem elviselem és kiélvezem a jobb napokat.


Kitartás!

2011. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hajnal 3-kor ért haza...

Természetesen bejönni nem tudott, mert benne hagytam a kulcsot a zárban. Érdekes módon fel tudott hívni, hogy engedjem be. Mindjárt bocsánatot kért, és próbált bújni, de én elutasítottam. Állítólag berúgott, mert sok az anyagi probléma, ahol dolgozik, nagy rajta a nyomás, és nem bírta a feszültséget. De ez akkor se megoldás. Nem éreztem annyira részegnek se, mint ahogy ő mondja.

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy aki imádja a családját (az ő elmondása szerint) az miért nem tud hazasietni. Amikor megkérdeztem tőle, hogy és miért nem hívott fel, hogy beült egy kocsmába, majd jön, az volt a válasza, hogy nem akart "bántani". Hát köszi. Ez jobban esett, hogy nem szólt semmit, akár történhetett volna is vele akármi, én meg aggódok miatta. Hát nem tudom, nem jó ez így.

2011. máj. 10. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de ez a pasas semmit sem érez a családja iránt. Jó vagy neki hátországnak, de csak egyszer kérd meg egy barátnődet, hogy vigyen el kocsival este fél kilenc körül arra a helyre ahol éppen dolgozik, garantáltan nem találod ott. Természetesen fel fog háborodni, hogy ezt merted tenni, mert épp elugrottak a megrendelővel, főnökkel, tervezővel (szabadon választott) egyeztetni a továbbiakról. Minden szava hazugság.
2011. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!