Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért engem el lehet ítélni?

Ezért engem el lehet ítélni?

Figyelt kérdés

Minden párkapcsolatomba ugy kezdtem bele, hogy tudtam hogy ő még nem a nagy "Ő"! Voltam szerelmes, volt hogy megpusztultam annyira kellett az aktuli partnerem, de mindig tudtam hogy még nem találtam meg azt az embert akivel le tudnék élni egy életet! A baráti társaságom elitél emiatt, hogy hogy tudok olyan férfival lenni, akivel nem tervezek életem végéig, de egy esetleges összeköltözésbe benne lennék! Nem pár hónapos kapcsolatokról van szó, hanem 1-2-3 éves kapcsolatokról! És még az sincs, hogy átverném a partnereimet mert mindegyikkel közöltem hogy mi a helyzet attól függetlenül szerettem őket és jó volt velük és komolyan is gondoltam! Csak nekem határozott elképzeléseim vannak a nagy "Ő"-mel kapcsolatba (lehet hogy tulságosan konkrétek is) és ugy gondolom hogy ha majd találkozok azzal aki az igazi azt egyből érezni fogom és még alkalmatlan vagyok annyira komoly kapcsolatra amiből később eljegyzés/esküvő lehet!

Ezért engem el lehet ítélni? Nem csapok be senkit! De mégsem ért meg a környezetem! Ha egyszer férjhez megyek azt életem végéig gondolnám és olyanhoz sose mennék hozzá akinél azt érzem hogy szeretem jó vele, de valami hiányzik!

Vagy ebből az lesz hogy azt veszem észre, hogy senki nem elég jó, megöregedtem és egyedül maradtam?


2011. máj. 10. 01:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy.
2011. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell elitelni, mert elore megmondod nekik. Az lenne elitelendo, hogy megjatszanad, hogy egy eletre akarod es nem szolnal nekik arrol, hogy ok csak ideiglenes partnerek.


Nezd, mindenki mas. Amig te boldog vagy igy es senkit nem versz at, ezen nincs semmi elitelendo, viszont ha igy neked nem jo, az igenyeidbol le kell adni, hogy megtalald az igazit. Mi szokott a gond lenni a partnereiddel, hogy azt mondod, egyik sem az igazi? Senki sem tokeletes.

2011. máj. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem múszáj kapcsolatbna lenni,szexelni meg nem csak kapcsolatban lehet.
2011. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van valami abban amit az első ír... Tudom valakiről, hogy nem az igazi már az első pillanatban, de azért lefekszem vele, meg akár évekig is járjunk? Hol van ennek a kifutása? Nem értem...

Én férfi létemre minden nőről azt hittem, hogy az lesz az igazi... VOlt akiről csak két hétig, és aztán vége is lett, de addig azt hittem.

Pont ez benne a szép...

Persze nem vagyunk egyformák.

El nem ítéllek, mit ítélkezzek, ki vagyok én? :D

2011. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igazából én se értem, hogy akkor miért megyek bele egy kapcsolatba! Csak sodródom, és már azt érzem hogy kell és szükségem van rá, de tudodm hogy nem ő az igazi! Az hogy csak szexkapcsolatot tartsak fenn az nem az én világom!

Nagyon nehezen bízom meg az aktulis partnerem, nagyon racionalista vagyok mindig az eszemre hallgatok, de ugyanakkor nagyon ragaszkodó is! Néha magam se értem, hogy miért jó ez nekem! De már attól a lehetőségtől is, hogy hnap betoppan az életembe a nagy ő és vele építgetjük a kapcsolatunkat és minden tökéletes és felérek a szerepre és feleség meg családanya leszek halálra rémülök!

2011. máj. 10. 01:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, eleve a felfogásoddal van a gond, így ilyen formában, hogy nagy ő nem létezik. Több ember is van, akivel az ember teljesen jó kapcsolatot kialakíthat. Ha a te logikád veszem, akkor hogy tudsz olyannal összejönni, akibe nem vagy szerelmes és nem szereted? Mert, ha szeretnéd, nem merülne fel benned ilyen, hogy nem ő a nagy ő....

Szerintem csak simán fogalmad nincsen mit akarsz és mit vársz el, vagy annyira idealizáltak az elvárásaid, hogy annak senki nem felelne meg, ja és kapcsolatfüggő vagy.:)

2011. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szokta a pszichológus azt kérdezni, hogy:


ÉS MONDJA KISASSZONY, ÖN HOGY NŐTT FEL MILYEN CSALÁDBAN? A SZÜLEI MEGBÍZTAK EGYMÁSBAN? MIT LÁTOTT, MI VOLT A MINTA?

2011. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:) Köszi, azért remélem még pszichologura nincs szükségem! Egyébként teljesen kiegyensúlyozott családban nőttem fel, semmiben nem szenvedtem hiányzt sőt és a szüleim olyan szerelmesek egymásban, mint amikor anno összeházasodtak! Tökéletes példák is lehetnének!


Egyébként lehet kapcsolatfüggő vagyok!

2011. máj. 10. 01:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Na hát akkor a szüleid a példák. Ennyi.

Ettől függetlenül úgy vélem, hogy az ő kapcsolatuk sem tökéletes. Maximum volt bennük annyi empátia, és vannak annyira intelligensek, hogy a veszekedések, nézeteltérések, válságok nem előtted zajlottak. Fenntartották előtted mindig a tökéletesség látszatát, hogy biztonságban érezd magad.


Hány éves vagy egyébként?

2011. máj. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
24
2011. máj. 10. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!