Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőként élni. Sokan el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként élni. Sokan el fognak ezért ítélni, de kérlek Titeket: Adjatok tanácsot! Mit tegyek? Hogyan oldjam meg a következő problémát?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve élünk együtt, nemrég született meg közös gyermekünk.8 hónapja felbukkant valaki az életemben, a szeretője lettem, aztán egymásba szerettünk. Neki is családja van. A párommal teljesen megromlott a kapcsolatunk, eldöntöttem, hogy elköltözöm.

A szeretőm egyszer említést tett rá régebben, hogy ha elköltöznék a férjemtől, ő is megtenné ezt. De ez akkor annyiban maradt, azóta nem beszéltünk róla. Ő nem az az ember, aki érzelmekről, ilyesmiről szívesen beszél.

Hogyan kérdezzem meg, hogy még most is hajlandó lenne-e erre??? Attól tartok, ha mégsem gondolta komolyan, és nekiszegezem a kérdést, úgy fogja gondolni, hogy túlzott elvárásaim vannak vele szemben.


2009. máj. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig más lehetőséged nincs mint,hogy beszélj vele.És a babáról volt már szó?Őt is elfogadja veled együtt?Nem akarlak elkeseríteni de szerintem nem fogja otthagyni a családját.Annyi ilyet hallottam már,hogy mikor oda került a sor,hogy akkor lépjen a pasi is ne csak a nő ők mindig visszakoznak.Jobb szeretik a megszokott életet.És nem adják fel.
2009. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.A pároddal nem tudod semmi képen rendbe hozni a dolgokat?
2009. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, volt a babáról szó, persze.

Azt mondta, hogy velem együtt természetesen őt is elfogadja.

Igen tudom, hogy beszélnem kell vele mindenképpen, csak nem akarom, hogy azt higgye, lerohanom.

Sajnos én is ettől tartok, hogy ez lesz. Így kényelmes, otthon feleség, gyerek, plusz vagyok én, a szerető.

A férjemmel meg sajnos lehetetlenség rendbe hozni. :(

2009. máj. 28. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem lehet rendbe hozni a dolgokat a férjeddel, akkor tőle mindenképpen költözz el, ez ne a másik pasitól függjön. ha pedig már elköltöztél, utána már rá lehet kérdezni a szeretődnél is, hogy nem próbáljátok-e meg együtt.
2009. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak, biztos nem lehet jó.=(

De remélem gondolod, hogy nem csak a férjed tehet mindenről.

Ehhez, hogy megromoljon a kapcsolatotok, két ember kellett.

De nem ismerlek titeket, nem tudom mi volt a háttérbe.

Csak annyit tudok, hogy ha elhagyná a családját a szeretőd érted, akkor biztosra veszed, hogy téged nem fog elhagyni valaki más miatt?

Nem tudhatod.

Annyira jó lenne ha a férjeddel tisztázni tudnátok.

A babának is jó lenne. Netán ha megint terhes lennél? A baba összehozza az embereket:P

Sok sikert, én nem ítéllek el, nő vagyok, és mi fogjunk össze! Mindenki követ el hibákat, emberből vagyunk.

Ha ezzel a véleménnyel egy kicsit is segítettem rajtad, már érdemes volt feljönnöm az oldalra! Sok Sikert! Szia!:)

2009. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze, hogy nem gondolom, hogy csak a férjem a hibás. Éppúgy én is az vagyok.

És sajnos az sem megoldás, hoy ismét terhes leszek. :(

Amikor terhes lettem, már rég nem mentek rendben a dolgok, én is abban reményketem, hogy a baba majd helyrehozza. De nem így lett sajnos.

2009. máj. 29. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző komment író vagyok.


Szerintem az a legjobb , ha a férjedtől elválsz, ez így nem megy!

De Én a helyedbe nem kötném össze az életemet azzal a másik férfival.

Ne feledd el, ha egyszer elhagyja a családját, lehet másodszor is megteszi...

És a helyedbe csak a gyermekemmel törődnék, és egy ideig hanyagolnám a férfiakat.

2009. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben helyzetben vagyok,(csak gyerek meg férj nélkül):1 hónapja járok egy férfival,akinek barátnője meg gyereke van.De engem szeret!Na,szóval az elején mikor kezdtük a dolgot,akkor először azt mondta hogy meg fogjuk beszélni a dolgot,mármint hogy hogyan akarjuk ezt az egészet...azóta sem beszélünk semmi ilyenről,csak élvezzük egymást! Én meg nem merek rákérdezni,hogy otthagyta-e már a nőjét,mert az elején utaltam erre és azt mondta ne sürgessem meg hogy nem tudja mit csináljon.Viszont akar engem. Aztán gondolkozott egy hetet,majd összejöttünk.Azóta sem hozta fel a témát...szóval érdekes kérdés...én sem tudom,mi lesz velünk,meddig tart,amig tart,de azt tudom,hogy még senkiért nem voltam úgy oda mint érte,minden perc egy ajándék,amit Vele tölthetek,nagyon szeretm és kivánom Őt,és látom rajta hogy Ő is...:)

Bocs a litániáért,de úgy éreztem,ezt le kell irnom. Szóval lehet hogy még nem döntötte el,melyikőtöket választja,szeret téged,csak nem meri otthagyni a biztosat szerintem. Szerintem nincsenek túlzott elvárásaid,8 hónap alatt azért már ismer téged annyira hogy lehessen látni,mi lesz ebből.Sztem finoman rákérdezhetnél.

2009. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!