Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le aki megírja...

Miért pontozzák le aki megírja az igazat, vagy a helyes megoldást kínálja. Miért jönnek egyesek ide csak kötözködni, beszólogatni, okoskodni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 15:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Mert ezek az emberek buták. Ahogy előttem is írták sokan tetszik/nem tetszik gombnak használják. Ennyi.
2011. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%
Mert irigyek. Figyeld csak: Van egy tehermentes lakásom huszonévesen!!!
2011. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
60%
Gyere nézz meg, én csak azért nem fizettem százezreket a kutyámért mert nem menő fajta, és tízezreket fizetek rá havonta. És a legtöbb ember aki kutyázik (nem egyenlő a kutyatartóval) az szintén fizet ennyit, hisz a kutyaiskolát, felszerelédst, kaját, nevezési díjat ki kell fizetni... Valami problémád van vele? Már bocs de semmi közöd hozzá, és semmi jogod az ellenkezőjét állítani amíg nem tudhatod biztosan. A kutyás rovatban pedig legtöbben szaporítani akarnak meg minnél olcsóbban megúszni a dolgot és leszólják azt a "sznobot" aki merészel költeni a kutyára...
2011. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
0%

20:10


Nem kell felkapni a vizet, meg nem kell az off.....

Különben tényleg kutyatartó és kutyatartó meg kutyás közt is van különbség. A kutya az kutya. Van ismerősöm, aki a kutyán éli ki azt, hogy nincs gyereke, megad neki mindent,gyakorlatilag emberként akarja nevelni, de ha még láttatok boldogtalan kutyát..semmi öröm nincs benne. Nem mindenki nevezi a kutyáját díjakra, meg valljuk be, hogy elég sok a képmutató válaszoló.

2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
És? Akkor sincs jogod kijeleneti, hogy nem igaz amit írnak. Meg közöd sincs hozzá nagyon. Pontosan azt csinálod te is amit a kérdező mond, megírják a valóságot, hogy igenis a kutya jó tartása nem olcsó mulatság, és van egy bizonyos szint ami fölött ideális lenne de neked fáj az igazság ezért leszólod...
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
De neked sincs közöd megszabni, hogy ki mire mennyit költ, legyen az kutya vagy bármi más.
2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Sokan azért pontoznak le, mert valamiért célozva érzik magukat egy kérdésben. Vagy átéltek hasonlót és a saját fájdalmaikat fejezik ki a lepontozással. Ezt a legjobban a családi kapcsolatoknál lehet észrevenni. Túl sok az álszent ember. Ha valakinek pl. gyerekelhelyezési problémája van, akkor mindig a másik fél a rossz. Gondoljuk ezt, de aztán mire a válaszok végére érünk, rájövünk, hogy mindig az apuka a rossz. (Én nő vagyok, mielőtt megkapnám ezért a lepontozást...) Vagy egy válásnál pl. Ugyanez a szitu. Ahogy azt írod, hogy a kérdező a rossz, máris le vagy pontozva.
2011. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, pl az állatvédelmi törvény meg ehhez hasonlók nem ezt mondják. Én nem mondok meg neked semmit de ettől még vannak dolgok amikről tudom, hogy úgy kell és kész. Attól, hogy te ezt nem fogadod el és lesznobozol vagy akármi, még úgy van. Nem csak a törvények miatt hanem a tapasztalat és a hozzáértés miatt is. És én akkor is le fogom írni (nem megszabni) ha téged zavar...
2011. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Na tessék, én is leírtam a saját igazságomat és le is lettem pontozva ennél a kérdésnél! Imádlak titeket lepontozók, mert tanúságot tesztek az emberi csőlátásról!

El kellene már fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, és másnak lehet más a véleménye. Csak sajnos nem szorult mindenkiben empátia, és nem is látnak tovább az orruknál.

Szeretem ezt az oldalt, mert így név nélkül nagyon jól kijön az emberi hülyeség.

Na gyerünk, pontozzatok le, mert az olyan jóóóóó!!! :):):)

Vagy csak bosszúság...nem is tudom, de egy páran nagyon megkeseredettek. Nem baj, én zöld kezet adok a lepontozóknak, hogy egy kis boldogság is érje őket az életben! :)

2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem mindenki érzi helyes, vagy hasznos megoldásnak a véleményünket. Kiemelném a "vélemény" szót, mert általában nem ismerjük a kérdezőt, az életét, a problémáit, csak egy kiragadott eseményt olvasunk, a legtöbbször azt is csak nagyvonalakban így nem igazán vehetjük a bátorságot, hogy száz százalékra kijelentsük, hogy ennyi alapján az általunk helyesnek vélt megoldás tényleg helyes a másik ember számára.

A véleményünkkel pedig lesznek akik egyetértek, lesznek, akik nem. Vannak, akik pontoznak, vannak, akik nem. Nekem, személy szerint életemben ne legyen más problémám, mint hogy lepontozzák a válaszomat. :D


Sajnos vannak itt tényleg olyanok is, akik ezt néha elég alpárian fejezik ki, velük úgy gondolom, nem kell foglalkozni.

2011. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!