Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le aki megírja...

Miért pontozzák le aki megírja az igazat, vagy a helyes megoldást kínálja. Miért jönnek egyesek ide csak kötözködni, beszólogatni, okoskodni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 15:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

S ugye az előítéletek...látom itt is akad belőle...

Amúgy tök jó, mert egyből ennél a kérdésnél is elkezdődött a pontozás, holott épp ez idegesíti a kérdezőt. :)

Röhej.

Amúgy honnan tudod kedves kérdező, hogy azért pontoztak le mert megírtad az igazat? Jah...mert bizonyára csak te tudod az igazat. :) Na épp ezt gondolja más is! Mindenkinek a saját igaza a szent. S már mennek is az okos kis piros kezecskék, amelyeknek annyi értelme van, hogy csak na. A barmok ellen kellene egy tiltótábla és ennyi. Le-fel pontozgatásra meg nincs szükség.

Viszont neked is az esik rosszul, ha lepontoznak, vagyis ha nem ért veled valaki egyet. Na paff. Van ilyen.

2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Ez a pontozgatás szerintem is tök felesleges, nem lenne rossz, ha megszüntetnék.
2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
Engem általában nem érdekel a pontozgatás, ha a magas százalék érdekelne, akkor mindig a sztenderd válaszokat írnám. Az imént viszont sikerült még engem is meglepni, amikor megírtam, hogy gyerekkoromban rengeteget vert az alkoholista apám, kórházba is kerültem emiatt, mégsem történt változás, nem segített senki. Na, ezzel kinek van baja? Ki tudja jobban nálam, mi volt a családomban?? áhh...
2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

15,51 vagyok:

Egyetértek veletek. Korábban valaki megkérdezte, mit fogtok ebédelni. Jött a válasz, hogy ők szinte minden nap vendéglőbe járnak ebédelni-vacsorázni, mert megengedhetik maguknak. Erre úgy elküldték, hogy szegény szerintem azóta is "egyirányba szalad". Pedig ezen az oldalon nem feltétel, hogy az "átlagon felüli színvonalon élők" nem válaszolhatnak. Bárcsak mindenki megengedhetné magának.

2011. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem van itt valaki, aki csak lepontozni jár ide. Megfigyeltem már, hogy ha egy kérdésre 10 ember írja ugyanazt, és még a kérdező is egyetért, valaki mégis lepontozza mindenkit. Azaz nem jön valaki, aki mást ír, és a többieket lepontozza, mert nem ért egyet, egyszerűen csak lepontoz, és tovább áll. Sok ideje van :)
2011. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Közben olvasgattam a válaszokat és eszembe jutott még valami. Az sem mindegy, hogy hogy tálalja az ember a választ. Nemrég tettem fel egy kérdést arról, hogy miért nem lehet normálisan válaszolni, miért kell bunkónak, lekezelőnek lenni?! Teljesen mindegy, hogy igaza van-e valakinek, vagy sem, ha tapló módon adja elő!
2011. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

Én is le vagyok pontozva, mert sokszor nem írok olyat, ami "megfelel".

Engem is idegesítenek a hülye válaszok, hogy csináld ezt-azt, vegyél ezt-azt az állatodnak, mert különben egy állatkínzó vagy..stb. amit az előző írt tipikus.

SAjnos ezek tipikus válaszok szoktak lenni, pedig nagyon nem könnyű problémákról van szó!

2011. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%

Mert az igazsag faj vagy az faj egyeseknek, hogy nem ok irtak a helyes valaszt. Sokszor a hasznos/haszontalan gomb a tetszik/nem tetszik kifejezesere van hasznalva.


En azt nem ertem, hogy olyan kerdeseknel, ahol velemenyre kivancsi a kerdezo hogy lehet lepontozni a valaszokat. Vagy pl. volt itt par napja egy kerdes, hogy kinek melyik a kedvenc neve es az osszes valasz le volt pontozva. :S

2011. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
55%

16:46

Ha azt kérdeznéd, hogy fekete vagy fehér, akkor is lepontozna valaki, mert szerinte szürke :D

2011. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
És ne felejtsük el azokat, akik mindenkit lepontoznak, akinek több százaléka van, mint nekik! Nem vicc sajnos.
2011. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!