Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel kicsit több mint másfél éve már együtt vagyok. Boldogok vagyunk, szüleim is nagyon szeretik. Viszont van egy probléma, nem engedik, hogy együtt aludjunk. Mi már nagyon együtt szeretnénk aludni, pláne, hogy nem is egy faluba lakunk. ( busz csak 10-15 perc) 18-at fogom betölteni decemberbe. hogyan tudnám meggyőzni őket?:)
2011. máj. 10. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Szerintem féltenek téged. Mond a szüleidnek, hogy nem lesz semmi köztetek (szex).
2011. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ülj le velük beszélgetni, előre szögezd le, hogy nem szeretnéd, ha veszekedés lenne a vége... Mondd el, hogy mennyire szereted a barátodat, és elég érett lány vagy ahhoz, hogy együtt aludhass vele néha. Különben is, mindjárt nagykorú leszel, finoman célozgass rá, hogy ennyit igazán megengedhetnének. Remélem, tudtam segíteni:)

15/L

2011. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19:06-os 15/L vagyok. Azt is beszéljétek meg, hogyan védekeztek majd! (így már a szüleid biztonságban tudhatnak)
2011. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na épp ez az :D Szüleim fizetik a fogamzásgátló tablettám, tudják, hogy már nem első lenne.
2011. máj. 10. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
mi majdnem másfél éve együtt vagyunk, 17 éves vagyok én is (barátom 19 lesz júliusban) és nekünk sem engedik. egyikünknek se, sehol, sehogy. az okuk pedig az, hogy nem akarják, hogy már most úgy érezzük, hogy 'együtt élünk' mert meg fogjuk unni. van benne valami, de nagyrészt szerintem badarság, mert nem ettől függ. próbálkozni lehet, engem 18 évesen se fognak engedni, az biztos :D
2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!