Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: már lassan 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal (19). Ő hozta ezt fel először, de nekem sincs ellenvetésem. Nagyon szeretne velem aludni, h őt idézzem: "nekem egyszerűen szükségem van rá, hogy melletted ébredhessek" :). Anya viszont nehezen megy bele ebbe az "együtt alvás-dologba"... mondván h abból nem alvás lenne, meg h még túl korai... holott tényleg csak alvásról lenne szó, semmi szex - azzal még legalább 3 hónapot várnék (és tudom h a barátom is megértené, és tiszteletben tartaná). És anya is jól tudja, h mit gondolok erről, szoktunk beszélni róla. Csak az a baj h a barátomban nem bízik eléggé. Szeptembertől már egyetemre fog járni, és ennél sokkal kevesebb időnk lesz egymásra - távkapcsolat, 33 km van köztünk, és eddig kb. 10-szer találkoztunk. Megértem a szüleimet, hogy még korainak tartják, és nem ismerik őt annyira, h megbízzanak benne, de én már nem egyszer találkoztam a szüleivel (az anyja -az első találkozásnál- mondta, h aludjak ott), meg elég jó nevelést kapott, megbízok benne, h nem tenne semmi olyat amibe én nem mennék bele. Csak hát a szüleim....

17/L


2011. júl. 30. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A fiúk néha olyan szépen el tudják csavarni a lányok fejét szép szavakkal. "nekem egyszerűen szükségem van rá, hogy melletted ébredhessek" = meg akarlak dugni. Én sem engedném meg anyukád helyében.
2011. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Én csodálkozom ezen,én is szülő vagyok.Én ebbe sose szóltam bele,azon se lehetne meglepődni ha egy 17 éve lány rendszeres szexuális életet élne.

Látom Te pedig bőven rászolgálná a bizalomra.

Hivatkozz arra hogy ők is voltak fiatalok és valószínűleg ők se voltak ártatlanok.

2011. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A szülök miért gondolják azt,hogy szexelni csak éjszaka lehet?Ez hülyeség!!
2011. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
az utolsóval értek egyet, mond meg anyudnak ha sexelni akartok tudtok nappal is.
2011. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg csak a szexről szólna, akkor tényleg lehetne nappal is, amikor "találkoztok" pár órára...
2011. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el magatokhoz többször a párodat, hogy a szüleid jobban megismerhessék.Na és persze beszélj anyukáddal, hogy van eszed és megbízhat benned , hogy nem csinálsz hülyeséget és, hogy ha sexelni akarnátok máshol és máskor is megtehetnétek, na meg ha azt veszzük, hogy mai 14-15 éves fiatal lányok aktív nemi életet élnek te a 17 éveddel már nem vagy fiatal hozzá.
2011. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyudnak, ha szexelni akarnátok, már rég megtettétek volna.
2011. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lia99 ***** válasza:
megmondom őszintén h én a barátommal az első randi után lefeküdtünk egymással.(19éves)Anyukám nagyon utálja a barátomat.Egy általánosba jártam a fiuval és már akkor is szerelmes voltam.Várj még egy kicsit, és abba ne meny bele h csak simán alvás.Vagyis mond meg a srácnak h nem csak aludni akarsz és akk ugrik ki a szög a zsákból.!
2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az oké, hogy szexelni nappal is lehet, stb duma, szerintem ezzel anyuci is tisztában van.

Viszont félti a pici, naiv kislányát, aki olyan hülye, hogy beveszi ezt a melletted akarok ébredni maszlagot.

Anyád nem hülye, kislány, ő tisztában van vele, hogy a barátod nem csak aludni akar, te pedig esetleg belemész a dologba, miközben szíved szerint még várnál. Na az neked lesz egy rossz tapasztalat, egy életre. Majd aludjatok együtt akkor, ha már tényleg te is akarod.

És hidd el, lehet akármilyen megbízható, meg jól nevelt egy fiú, 19 évesen ha van lehetősége, a legnagyobb gyökér, lúzer is bepróbálkozik. :D

2011. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek! :)

végül arra jutottam, h kivárom azt a fél évet, így jobban megismerem, és akkor talán már én is teljes mértékig biztos leszek abban, h mit akarok... addig meg nem kockáztatok.

2011. júl. 31. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!