Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képes a letöbb...

Miért nem képes a letöbb szülőpár belátni hogy jobb lenne nekik és a gyerek (ek) nek is ha elválnának?

Figyelt kérdés

Sok ilyen és ezzel kapcsolatos kérdés van itt, pl. hogy mit csináljon amig a szülei veszekszenek.

Nem értem miért nem képesek belátni, hogy külön jobb.

Olyan szülők válaszát várnám akik élnek/éltek igy sokáig. Miért hitték/hiszik azt hogy a gyereknek jobb egy teljes, de balhés és idegorlő család, mint egy békés de elvált szülőpár??


2011. máj. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Az én szüleim elváltak, gyerekként nem volt jó, de felnőttként hálát adok az Égnek, hogy megtették.

2011. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban a pénz miatt külön fizuból valószinű egyik fél se élne meg, a lakásból is menni kéne valakinek de hova miből? Azán ott maradnának egyedül idősebb korban már nehézkes új életet kezdeni, ha találnak is valakit mi garantálja hogy vele jobb lesz. A gyerek sajna utoljára jutt eszükbe mert egyszer felnő és elköltözik csak addig sokan bekatanak.
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Belátják ők,hogy külön jobb,hidd el!de manapság nem olyan egyszerű külön menni,mégis hova?miből?albit,gyerektartást fizetni egy alacsonyjövedelmű nem tud.Inkább itt vannak a bökkenők..
2011. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!