Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztisség elvárni a barátomtó...

Hisztisség elvárni a barátomtól h legyen figyelmesebb ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés

elég beteg vagyok, tudja, tegnap beszéltünk. Ma írt egy smst h jobban vagyok-e, de fel sem hívott, pedig most olyan jól esne ha kicsit éreztetné h mellettem van. Ezt "elvárni" női hiszti, vagy jogos?

20L


2011. máj. 10. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Figyelmes volt,mert írt smst. Attól,hogy te beteg vagy még a világ nem áll meg
2011. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

hiszti...


örülj neki hogy kaptál sms-t. Oszd be :)

2011. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

szerintem figyelmes volt :O írt sms-t és megkérdezte, hogy vagy? ez nem figyelmesség? :)

ha beszélni akarsz vele, hívd fel!


off: a pasik nem gondolatolvasók, ne várd, hogy teljesítse azt a kívánságod amit nem mondasz ki! ha akarsz valamit, mondd meg neki kerek-perec és akkor tudni fogja és eldöntheti, hogy akarja-e. azért haragudni rá mert az ágyadban fekve gondoltál valamire és nem teljesítette nem korrekt


28/N

2011. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodtan felhívhatott volna, persze egyszerűbb, hogy csak odalök egy SMS-t. Mondd el neki, hogy rosszul esett, hogy nem hívott fel.
2011. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Ez hiszti. Egyszer hagytam a páromnál kölcsön a laptopom. Másnap lesérültem edzés közben, és alig bírtam járni, úgy sajgott a hátam. Sürgősen kellett volna a gépem, de a párom sajnálkozva közölte, hogy neki nincs kedve 20km-t buszozni.

A végén nekem kellett buszozni, plusz 2 km-t gyalogolni. Azt hittem, meghalok.

Elintéztem egy néma taslival, és téma lezárva. És abban a pillanatban először anyós is egyetértett velem.

2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

hiszti? Hát szerintem nem az! Egész nap egyetlen egy sms???

Hát basszus én 4 éve vagyok együtt a párommal, de a kezdetektől fogva 2 óránként beszélünk mikor nem vagyunk együtt! Ezek után, ha egész nap kapnék tőle egyetlen egy sms-t le is ütném. De ő is engem, ha csak egy sms-t dobnék neki egész nap!

2011. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
uccso:2 óránként? magánéleted, privátszférád van?
2011. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
jobbulást:)
2011. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

2 óránként beszélni, még 4 év után is? persze, az első 4 hónapban mindenki a párja szájában lóg, de 4 év után ez meredek.


a kérdésre: ha máskor sem hívogat folyton, akkor most se várd el, h csak ezért óránként érdeklődjön a hogyléted felől...

2011. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem hisztisség elvárni a barátodtól h legyen figyelmesebb ha beteg vagy. miért nem hívod te?
2011. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!