Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbeadnád e a gyermekedet...

Örökbeadnád e a gyermekedet -nem újszülött, hanem nagyobb gyermek- ha nem tudnád biztosítani a nevelésének anyagi feltételeit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha annyira rosszul megy neki,keresse fel a családvédelmiseket vagy a családsegítőket!!! Kaphat szociális önkormányzati lakást stb...

Próbáljon a hivataloktól segítséget kérni!

2011. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Pontossan ezért nagyon meg kell gondolni a gyerek vállalást ebben a világban..Sajnos ez a helyzet gyakori lesz,és segitség nincs sehonnan. Önkormányzat?Segély? 30 nap az elbirálás,maximum 5-10000 Ft.Ez meg előre senki sem visz.
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.én is voltam hasonló helyzetben,de sosem adnám örökbe a gyerekemet.inkább tettem olyat ami nem tisztességes,de igy nem kellett oda adnom senkinek.viszont lelkileg nagyon megterhelő dolog!önkormányzat és családsegitő nagyrészt nem segit(nekem nem segitettek).

De akármennyire fájt és fáj a mai napig amit tettem,még mindig azt mondom megtenném újra,de szò sem lehet arról hogy bárkinek is oda adjam a gyerekemet!

2011. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez tény.Akármilyen gyerek kultusz is van,ilyen esetben az anya sehová sem tud fordulni.És ez szó szerint igaz.Én nem is értem ezt az országot,igy akarnak még több gyereket,mert fogy a magyar?Hát fogyjon is.Akinek egy csepp esze van,nem vállal gyereket.
2011. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha még kicsi a gyerek, akkor mehetnek anyaotthonba. ott kapnak segítséget a talpra álláshoz, az anya kaphat szakképzést, munkát.


normális szülő szerintem nem dobja el csak úgy a gyerekét magától.


nagyimék 9en voltak testvérek. ott volt a háború, a válság, éhezés, nélkülözés. mégsem dobták egy a szülők egyik gyereket sem. aki nagyon akarja, az megoldja, és nem az lebeg a szeme előtt, h ennél úgysem lesz jobb, hanem próbál javítani a helyzeten.

2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Soha. Én szültem, az enyém, az én felelősségem.

Ha nagyon nagy sz*rban lennék, akkor inkább elmennék k*vának, vagy eladnám a fél vesém, de a gyerekemről soha, semmilyen körülmények között nem mondanék le.

2011. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Soha!

Inkább az összes fellelhető megoldást keresném,a végsőkig.

Önkormányzat,polgármester,védőnő bárki akiről úgy gondolom hogy segíteni tud akár egy picit is.Bármilyen munkát elvállalnék, még ha sírva is vagy esténkét hullaként,de a gyerekemért mindent!Nem mondanék le róla, mert az anya nagyon fontos a gyerek életében, nem tenném meg ezt vele, mert akárhogy is van a gyerek nem érti a helyzetet csak azt hogy nem anyával kell élnie és ez miatta van ő tehet róla!

Lehetetlen nem létezik, csak akarni kell és soha nem szabad feladni!!!!!!!!

Üdv:

egy olyan lány akit nevelőszülőkhöz adtak 5 évesen,mert nem volt mit enni.

Apám alkoholista volt anyámat lelkileg terrorizálta aki ettől nem tudott állást vállalni mert elhitte hogy semmire sem jó.

2013. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!