Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem szeretném, ha...

Csak én nem szeretném, ha valaki úgy lenne a párom, hogy jól érzi magát velem, de valójában nem tart szépnek?

Figyelt kérdés
Azaz, miért jó nekem ha a páromnak nem számít a külső, és úgy van velem, hogy nem tart valami szépnek, de legalább jót lehet beszélgetni velem?! Ez csak szerintem sértő??
2011. máj. 13. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen,szerintem is sértő,főleg ha a szemedbe mondta,hogy nem tetszel neki.
2011. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mondta, hogy nem tart szépnek? Én akit szeretek azt szépnek tartom, még akkor is, ha mások szerint maga az ördög.
2011. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
De, sértő nagyon. Én el sem tudnám képzelni, hogy a srác, akivel együtt vagyok, ne tartson gyönyörűnek, ne dicsérjen meg, ha lát.
2011. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Uhh szegény:(

Ez szerintem is sértö. Plusz megvan a veszélye egy félrelépésnek, olyannal, aki tetszik is neki. Egyébként meg nem mond igazat, hiszen valamilyen szinten mindenkinek számít a külsö.

Így ne legyél vele szerintem, föleg, hogy ezt így kijelentette. Ebböl nem lesz szerelem az tuti...:(

2011. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
te sem vagy eszednél,ha ilyen emberrel vagy együtt! ha valaki nem tart szépnek,akkor mehet,amerre lát... a külső megfog,a belső megtart,aki nekem azt mondja,hogy a külső nem számít,az álszent...ennyi.
2011. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem mondta senki ezt nekem :) csak arra gondolok, hogy annyiszor olvasom itt, hogy akinek számít a külső, az felszínes. Meg hogy az én párom nem a legszebb, de jól érzem magam vele. Engem meg zavarna, ha a párom azért választana engem, mert jól elvan velem, DE nem tetszem neki. Az meg pláne rosszul esne, ha valakinek ezt még el is mondaná.
2011. máj. 13. 16:34
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
A szerelem megszépíti azt, akit szeretsz, így szerintem ha szerelmes vagy valakibe, mindenképp szépnek látod. Ha nem tart szépnek (és ezt tudatja valahogyan), akkor nincs lila köd és varázs. Tehát szerelem.
2011. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jajj, látom mindenki félreértette :(

Pedig nem akartam úgy megfogalmazni a kérdést, mintha konkrét esetről lenne szó!

2011. máj. 13. 16:36
 9/23 anonim ***** válasza:

A sértő akkor lehet, ha durva módon adja elő.


De ne legyél ennyire felületes. Sértés az, ha a külsőd helyett a belsőd számít neki??? Ha nem csak szex+kaja köti hozzád? :)


Szerintem az a legjobb, ha valaki jól ismeris hibáidat, legyen külső vagy belső, és azzal együtt elfoga és szeret.

Az elején lángoló szerelem, amikor vak az ember, és a másik az legszebb-legjobb mindenben... ez illúzió, erre nem lehet alapozni.

2011. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16:35 igen, pont a lila köd az, amire nem lehet alapozni.
2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!