Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet valójában?

Mit jelenthet valójában?

Figyelt kérdés
8 éve élünk együtt a férjemmel, nagyon jó a kapcsolatunk. Az este nagyon erotikus álmom volt és nem róla. Reggel nagyon rosszul éreztem e miatt magam. Szégyelltem, hogy nem róla álmodtam. Nem vágyok más férfira mégsem róla álmodom? Miért van?
2011. aug. 2. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt mégis vágy másra is. És ezt tagadhatod még saját megadnak is de ez akkor is így van
2011. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szexeltem már George Clooney-val álmomban. Másnap elmondtam a férjemnek, és jót nevettünk rajta.


Nem kell túlspilázni, ez csak egy álom. Én sem vágyom másra, és egy percig nem volt rossz érzésem a dolog miatt.


Terhesen meg még cifrábbakat álmodik az ember lánya ;)

2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok, gondolatok nem állnak tudati irányítás alatt. Ugyanakkor az sem igaz, hogy minden esetben a tudatalatti üzen rajtuk keresztül.


Tipikus hiba, amikor egy álomban egyszerűen kiürülne az emberből a korábbi napok szemete, stressze, de akiről beszélünk, az elkezd azzal foglalkozni, hogy mit is jelenthetett az álma? (Ami eredetileg nem is jelentett semmit, talán csak egy film részlete a TV-ből.) Így aztán a következő éjjeleken az agy megint megpróbál megszabadulni ezektől, de reggel emberünk megint ezzel foglalkozik, míg végül szentül hiszi, hogy egy visszatérő álommal van dolga. (Amelyik tényleg jelenthet valamit, ilyenkor üzenhet a tudatalattink.) Csakhogy ez NEM AZ. Ezt ő kreálta valami félreértés folytán.


Tehát, ha most először álmodtál ilyet, a legjobb, ha nem foglalkozol vele, hogy ne ess bele a fenti csapdába. Ne higgy azoknak, akik mindenáron bele akarnak magyarázni valamit! Egyszerűen éld tovább az életed, és ne legyen bűntudatod, mert nem követtél el semmit. Szép álmokat!

2011. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták nem feltétlen a tudatalatti üzenetéről van szó, éjszaka az agy szelektál, a fontos infót el rakja ami nem azt kidobja. Ilyenkor álmodhatsz minden "hülyeséget" DE van amikor viszont a tudat alattink üzen!:)
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!