Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít. Mit csináljak?

Nagyon idegesít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülei elváltak, mikor még kicsi volt. Az anyja elhagyta, a nagymamájával él. Nagyon jóba vagyunk, régóta ismerjük egymást, egy tulajdonsága mégis borzasztóan idegesít. Az apjáról úgy beszél, mintha csak egy tárgy lenne. Mindig csak akkor megy hozzá, ha pénz kell neki. Most például egy telót vetetett magának. Ez nem is zavar, mert ha az apjának ez így jó, hát legyen. Engem viszont nagyon idegesít, hogy már 3 napja azt hallgatom, hogy új telefont kapott és hogy így a legdrágábbat meg úgy a legdrágábbat. Én ha kapok valamit, nem dörgölöm az orra alá, hogy 'nézdmá' nekem mim van' ő viszont ezt csinálja. Mint az oviban. Szerintetek hogyan tudnám leállítani? Nem is az, hogy féltékeny vagyok rá, de eléggé rossz érzés tud lenni hosszútávon.
2011. máj. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

egszerüen mond el neki hogy ez nem oké

ha nem érti akkor távolodj el tőle és akkor rájön

2011. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki ugyanigy. Azt is rakd hozza, hogy orulsz/vele orulsz hogy van neki egy uj teloja.
2011. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegény lány, borzasztóan sajnálom! Ez nála egy levezetés szerintem a szeretethiány miatt. Vagyis pótcselekvés.
2011. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!