Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszéd odaadta a 6 éves...

A szomszéd odaadta a 6 éves kisfiának a fűszegélynyírot, és most egyedül használja, az apja tőle 10 méterre bogarászik valamit. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 12:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ja, 3 éves volt a lány. Előző :)
2011. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Nincs rajta védőfelszerelés és bement a hézba...

Igen én ráértem leírni, mert így gondoltam csillapodik a mérgem.De akkor ti is nagyon ráértek, hogy egy szerintetek ilyen hülyeségra válaszoltok.Ha ekkora bóvli a dolog akkor miért írtok???

2011. máj. 14. 12:46
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi nehézség nincs a szegélynyíró használatában.

Mások ebben a korban már gokart versenyeket nyernek:"Eladó gokart gyermekeknek. Adatok. 110ccm, 9 lóerõs, négyütemû gyerek gokart."

2011. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Jó oké tele van az ország f@sza szülőkkel...Mondjuk ezt eddig is tudtam, csak azt hittem lesz itt 1-2 normális válasz...

Amúgy fűrész fúró is szokott nála lenni.Adjatok már tanácsot mit próbáljon még ki a 6 éves ami ilyen veszélytelen!

2011. máj. 14. 12:48
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

Te védőfelszerelésben szoktad nyírni a füvet?

Gyerek az, nem hűle! Mi baja lenne? Ha eldob egy szöget a nyíró, attól a bámészkodó hamarabb megsérül, mint a kezelő.

2011. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

Normális választ az ad, aki veled szinkronban nekiáll savazni a gyerek szüleit, holott nem tudunk róluk semmit, és igazából nem is tartozik ránk?


Már várom, hogy az én gyerekemről mikor tesz fel a szomszédom kérdést.

2011. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
hú mennyi okos ember van itt.na sziasztok...
2011. máj. 14. 12:52
 18/34 anonim ***** válasza:
80%

Az én tesóm nagycsoportos korában főrésszel, fúróval, kalapáccsal satupaddal - saját elgondolás szerint - teherautót faragott fából. Gurult!

Manapság elektromos autót eszkábált két fúrógépmeghajtással a fiainak, hogy azon ülve legyen kedvük palántázni. Az ő fia 9 évesen elvezette a traktort.

6 évesen én is kaptam kapát pl., az veszélyesebb szerintem a fűnyírónál.Vasalhattam is, igaz csak zsebkendőt.

3 évesen kaptak kis kést a gyerekeim, a barátnőmé is, ő is pucolhatta a répát. Öt évesen ügyesen pucolnak krumplit.

7 évesen megtanítottam begyújtani..varrni is engedtem a varrógéppel.nem kell a gyermeket burokban tartani, hanem megtanítani, mi miért veszélyes, és mire kell vigyázni.

Szerintem te viszolyogsz túlzottan az elektromos dolgoktól.

2011. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
20%

A közmunkások is kesztyűben, bakancsban és arcot védő plexiben nyírják ilyennel az árkokat. Gondolom azért, mert a helyi önkormányzat már nem tudja mire elszórni a pénzét, ezért vesz nekik felszerelést...A munkavédelmi előírásokat nem viccből találták ki.


Engem is vitt ennyi idősen, lány létemre, légpuskával lőni apám, de szorosan mellettem állt és megkövetelte, hogy még az üres fegyvert is töltöttként kezeljem, ne fordítsam a csövet soha ember felé. Ha véletlenül megtettem, kaptam egy taslit, de inkább az, mint egy lövedék a szemembe vagy az övébe.

Pár évvel később már a vadászpuskáját is odavihettem neki, mert tudta, hogy mindig csak magamtól elfordítva, az ég felé tartott csővel hurcolom. Kitisztítani meg akkor engedte, ha előtte alaposan ellenőrizte, hogy üres és nincs benne sörét.

Egyszóval veszélyes dolgokat is lehet gyerek kezébe adni, csak meg kell bizonyosodni róla, hogy megérti és betartja a biztonsági előírásokat.

2011. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%
Előző, mi összefüggés van lány léted, a légpuska, és a fűszegélynyíró között?
2011. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!