Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalom a kapcsolatban. Mit...

Unalom a kapcsolatban. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Középkorúak vagyunk, 9 éve vagyunk együtt, de külön élünk. Részemről évekig óriási szerelem volt, rengeteg fájdalommal. A párom azóta már "megszelídült" és az az igazság hogy egyszerűen unalomba fulladt a kapcsolatunk. Hol ő nem akar már szeretkezni, hol én. Már nem is kívánom. Általában csak tévézünk, beszélgetünk (legalább társalogni tudunk)és esünk. Tudom hogy ilyenkor tenni kéne a kapcsolatért, de sajnos már erre sem érzek indíttatást. Ő mindíg kimagyarázza hogy nincs gond, szerintem pedig van. Be kéne fejezni? Nem vagyunk már fiatalok és tudom hogy ennél rosszabb is lehetne, de ő nem akarna szakítani. Maradjon így a helyzet, vagy jobb lenne ha befejeznénk? Már nem érzem magam alkalmasnak másik kapcsolatra, igényem sincs rá. Így viszont sok örömöm sincs. Sokszor úgy érzem hogy inkább egyedül akarok lenni, mert elég magamnak való vagyok, bár a párom humora kicsit ki tud mozdítani. Nem tudom mi lenne a jó döntés.
2011. máj. 14. 15:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
esünk: eszünk.
2011. máj. 14. 15:23
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
gyerekvállalásra nem gondoltatok? :D
2011. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

dobjátok fel vmivel a szexuális életeteket. Olyannal,amit még nem csináltatok. Kezdjetek el élni! Biztos van olyan,amit kipróbálnátok, de eddig nem lehetett/nem mertétek. Szerintem így megismernétek egymást másoldalról is, és hátha újra fellobban a tűz :)

Nekem is elmenne a kedvem az élettől is, ha egész nap csak tévéznénk a férjemmel :)

2011. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Beszélnetek kellene a problémákról, ne hagyd magad "lerázni" azzal, hogy szerinte nincsen gond.

Ne csak a tévét nézzétek, mozduljatok ki, "randevúzzatok" - csípjétek ki magatokat és menjetek el oda, ahol pl.először randiztatok :)

2011. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, gyerekvállalásról nincs szó, én sem szeretném.
2011. máj. 14. 15:42
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
ezt inkább a párodnak kellene elmonanod szerintem....
2011. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne ha elmennétek romantikázni egy pár napra, mondjuk Rómába vagy Párizsba?
2011. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
a nők a bunkó pasikat szeretik
2011. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
De külön élünk.Talán ez a baj,de igy jobb is ha nem lezs gyerek.
2011. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
A kapcsolat pedig magától nem működik, azért tenni kell, nem egyforma mindig a szenvedély és a láng sem, hol kisebb, hol nagyobb. Ha kezd unalmas lenni, nem kilépni kell, mert egy másik kapcsolat ugyanúgy unalmas lesz egy idő után. Ki kell mozdulni erre-arra, elmászkálni, stb. Ha össze sem vagytok költözve akkor végképp furi, hogy így unjátok.
2011. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!