Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj? Mit lehetne tenni?

Mi a baj? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Párommal szeretjük egymást,4és fél éve vagyunk együtt,együtt élünk,jegyesek vagyunk.Ma kicsit kiakadtam semmi nem jó neki amit én szeretnék csinálni,úgy érzem kezdek unatkozni melette ez nem azt jelenti,hogy unom őt nem,szeretem őt csak semmi közös elfoglaltságot nem tudunk találni ami mindkettőnknek jó lenne.
2011. máj. 14. 17:26
 1/6 yuda ***** válasza:
Korszakalkotó ötletem a következő: gondolkodj tovább és kérd meg őt is, így gondolkodjatok közösen. :)
2011. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:-)

Ha elmondom Neki ezt,hogy ez a gondom csak jajgat,hogy fáradt,nincs kedve.Unom ezt,nem akarok 21évesen olyan lenni mint egy 76éves otthon ülös mama

2011. máj. 14. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

közös program: szex, társasjáték,színház,mozi,kirándulás,nyaralás tervezése, szalonnasütés,esti film nézés,sütés-főzés,borozgatás

aztán u.e előröl.

2011. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De csak most lett ilyen ?
2011. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanában csak,nem tudom talán a sok munka miatt,azt még meg is érteném de nem tudom,szeretem és ő is szeret ezt biztosan tudom csak valami még sincs rendben és helyre szeretném,szeretnénk hozni mielött a kapcsolat végéhez vezet(ne).
2011. máj. 14. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szereted kezdj vele valamit... Tesómék 7 év után mentek szét mert befásultak egymás mellett... A sogorom hazaért laptopozott tv-zet aludt és ennyi a kocsiba beülni se volt kedve pedig csak 4 órában dolgozott. Tesóm bulizott volna csavargott volna kirándulás haverok stb... Aztán Tesómnak jött egy másik srác... A srác ugyanolyan volt mint ő csvargás mozi buli kirándulás stb... Most féket nyomtak mert jön a baba ugyhogy új céljaik lettek

2011. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!