Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám ne egyen az ételemből?

Figyelt kérdés

Anyámmal élek (a szüleim elváltak), nagykorú vagyok.

Eddig is az apámtól kapott plusz pénzből fedeztem az alapvető szükségleteimet (élelmiszerek nagy része, ruha, tisztálkodási szerek stb).

1 hónapja kezdtem el dolgozni - mostmár a rezsibe is beszállok -, azóta pedig főleg nem fizet nekem semmit. Ezzel még nem is lenne problémám, viszont rendszeresen eszik azokból az ételekből, amiket én magamnak vettem, saját pénzből.

Ha szólok neki, elkezd duzzogni és megsértődik. Azt mondja, hogy önző vagyok.


2011. máj. 14. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Te meg zabáld meg az ő szarait, majd abból érteni fog.
2011. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
66%
ez elég furi, nálunk soha nem volt ilyen otthon a kajában, hogy enyém-tied. miért nem költözöl apukádhoz, ha így is ő tartott el? lehet jobb lenne mindenkinek...
2011. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
és miért is ne ehetne belőle?! Ha valami nem tetszik el lehet költözni,már nincs gondod van önálló kereseted eltudod tartani magadat,akkor megtudod mi is az ÉLET!
2011. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Miért, te nem ettél az övéből az emúlt 18 évben?

Vagy csak az apád tartott el?

2011. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
De érdekes. Tehát eddig nem használtál villanyt, vizet, rád nem fűtöttek? Életemben eszembe nem jutna, hogy anyámnak ne adjak abból az ételből, amit magamnak vettem... Az utolsó falatot is odaadnám, ha kérné, még úgy is, hogy kifejezetten rossz viszonyban vagyunk. Felnevelt egyedül, nehogymár ne adjak neki amit tudok.
2011. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek az elöttem szólókkal.

Eddig te zabáltál abból amit Ő keresett meg Rád,Rátok!

2011. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

de mivel kiskorú volt,kötelessége is volt etetni ,itatni,stb... ellátni.

A kérdező írja h mióta dolgozik beszáll a rezsiköltségbe. Elötte mégis hogyan tette volna?


Kérdező te ehetsz anyád által főzött kajából? mert ha konkrétan kikötötte h külön konyhán legyetek,akkor nagy bunkóság ez részéről

2011. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Te sajnálod a saját édesanyádtól az ételt?
2011. máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Te meg éveken keresztül etted az ő kenyérét,csezd meg!!!!
2011. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Szia!


Mi is így voltunk én mamámmal és öcsémmel élek még most is, öcsém befalt mindig mindent, addig magyaráztam míg meg nem tanulta. Vagy ha öcsém már nagyon idegesített kibontottam az összes csokiját ami volt neki mindegyiket összenyaltam előtte (ez ilyen gyerekcsínynek jó volt. Mostmár családom van, még mindig együtt élünk mert nekik az anyagi csőd lenne ha elmennénk sajnos pedig már 1 éves a fiam is... Mi vettünk párommal egy külön hűtőt de elötte ételhordóba tettük az ételt és felcimkéztük a nevünkkel. Ha megette bármelyik addig magyaráztam míg vissza nem hozta. Ha elvárja az önellátást akkor azt tartsa ő is tiszteletben ami a tied hozzáteszem, apróságokért soha nem szóltam... De ha téliszalámit ettek meg vagy sajtot amit ők sose vettek meg maguknak mert drága akkor szóltam, ha csak beleettek azért nem.

2011. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!