Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'Legjobb barátnőm' tartozik....

'Legjobb barátnőm' tartozik. Hogyan érjem el, hogy fizessen?

Figyelt kérdés

Május körül kérte, hogy a sulimból rendeljek neki egy tesi pólót (nem tudom, miért kell nekik, nem egy suliba járunk). Májusban meg is kaptam. Azóta nem hajlandó kifizetni... 'Saját zsebből' fizettem ki, és mondom neki, hogy jó lenne, ha már fizetne, mert kell a pénz.

Mellesleg a póló még nálam van.


És kb 1 hete összevesztünk, de ez mellékes.

17l


2011. szept. 15. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezt be kell nyelned.
2011. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha még nálad van a póló, nem nagyon van "jogod" a pénzt kérni...

Hívd fel, h elvinnéd neki a pólót, ki tudja most fizetni?

2011. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Írtam neki SMS-t, hogy ...odaadnám a tesi pólót...

Semmi válasz...

2011. szept. 15. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell szomorítanom téged, sokan inkább eltűnnek, mint hogy kifizessék a tartozásukat. Szerintem nem fogod megkapni a pénzt, max vidd el neki úgy, hogy becsengetsz és meglátod mit reagál.
2011. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor ne legyen olyan felelőtlen, hogy meggondolja magát mondjuk, hogy még sincs rá szüksége...
2011. szept. 15. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos sokan nem így gondolkoznak:(
2011. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el személyesen. Max a szülei kifizetik neked, ha hallják,hogy mi történt.
2011. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Komolyan, ilyenkor gondolkozom el, hogy később milyenek lesznek ezek az emberek...


Én nem tudnék olyan lenni, mint ő. Főleg, hogy akkor még elég jóban voltunk. Kellemetlenül érezném magam, hogy ha a barátnőm helyettem fizetne ki valamit, és még hónapok után sem tudnám kifizetni neki...

2011. szept. 15. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan vagyok, mint Te.

Szerintem is menj el személyesen náluk, ha smsre sem hajlandó válaszolni.Ha kellett neki,vegye is meg...nem hagynám..

2011. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!