Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a szerelmem és az...

Elhagyott a szerelmem és az öngyilkosságon gondolkozom. Mit tegyek h visszajöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, szeret még, akkor vissza kell nyerned a bizalmát. Ez nagyon nehéz menet, de ha van remény, akkor jól is végződhet.. Ha nem így történne, akkor pedig elmondhatod magadról, hogy túljutottál a nehezén.. De mindezekhez kitartás és idő szükséges, no meg elszántság és türelem. Ha annyira szereted ezt a fiút, akkor biztosan menni fog!

A szerelem, csalódás, bűntudat és önvád így egyben elég elsöprő érzés lehet, gondolom hogy nagyon rosszul érezheted magad.. De mindez elmúlik pár napon belül, amit tisztán látod már magad előtt, hogy hogyan fogod élni tovább az életedet. Minden hibájából tanul az ember! Élj tovább magadért vagy a szerelmedért, ami több erőt ad neked, és legyél az az ember, aki lenni szeretnél! Ha ezt eléred, akkor így vagy úgy de biztosan rád talál a boldogság..:)

2011. máj. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Elfendel ***** válasza:
Milyen hibát követtél el amiért egy fiú aki tényleg szeret, ott hagyott téged? Mert a megcsaláson kívül más nem jut eszembe, és azt gondolom nem tetted meg legalábbis az alapján, hogy mennyire szereted és vissza akarod kapni.
2011. máj. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Eltávolodtunk egymástól az utóbbi időben és egy régebbi ismerősöm megcsókolt. Nem feküdtem le vele és nem is akartam.

Nem megy nélküle!!!! Nagyon hiányzik!!!!!!! Vele akarom leélni az életem!

2011. máj. 15. 02:50
 14/32 anonim ***** válasza:
én szívesen beszélgetek veled, cska küldj mondjuk egy msn cimet privibe....pont úgyanígy vagyok...és voltma is párszor....de most nicns ekdvem kifejtnei..
2011. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
ha sokáig rágódsz rajta, akkor csak rosszabb lesz. Felejtsd el valahogy, nem érdemel meg téged.
2011. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 tetris ***** válasza:
86%

Akkor most gondold csak végig a következőket. Azt írod, hogy eltávolodtatok az utóbbi dióben. Na, vajon miért? Megcsókolt valaki. Hogy tudtál ebbe velemenni?

Ha mélyeg belegondolsz, akkor ez a kapcsolat már repedezett, omladozott. Azért távolodtatok, azért volt a csók is.

Talán nem is konkrétan ezt a fiút sajnálod, hanem csak azt a biztonságot nyújtó érzést, hogy van valakid, hogy tartozol valakihez.

Jobb lesz, ha szépen kisírod magad, attól megnyugszol egy kicsit. Fogadd el, hogy ez a kapcsolat kihűlt. Gyászold meg a végét, és lépj tovább.

Erőt és kitartást kívánok!

2011. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Szia! Én ugyanebben a cipőben járok,csak én fiú vagyok. Sajna én is gondolok a legrosszabbra. Egy barátom már megtette.Nem értettem meg eddig,hogy miért kellett öngyilkosnak lennie. Most ugyanitt állok a kötél végén és sírok... Mit ér az életem? Kérlek,te ne tegyél ilyet! Ez csak érzelmi zsarolásnak tűnik. Én egyenlőre ott tartok,hogy senkivel sem keresem a kapcsolatot. Talán idővel elmúlik.
2011. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Szabados Ferenc válasza:
100%
Bár én férfi vagyok,de hasonló cipőben jártam nem rég.Nős voltam ,van egy csodás kislányom,meghaltam volna mindkettejükért ha kell.Kifogástalan érzelmi életet éltünk,és pénz is volt bőven.Mégis egy nap azt vettem észre , hogy valami nem stimmel.Egy-két hét után elő állt a farmával,hogy mást szeret,de nem tudja mit tegyen mert nem akar bántani.Kiadtam az útját,mert ha mást szeret akkor hogyan járjak dolgozni,tudva hogy esetleg a másik pasi karjaiban van éppen.Később amikor elköltözött és kiderült ,hogy a pasinak két nőtől két gyereke is van és munkanélküli is,elkezdtem én is öngyilkossággal fenyegetőzni,de átnézett rajtam a nejem,és a kislányommal zsarolt,hogy őt is vegyem figyelembe,hogy fájdalmat okozok neki ezzel.Hát csak őt vettem figyelembe.Majd egy szép nap úgy 5 hónap után,egyszer lefekvéskor azt vettem észre , hogy elmúlt úgy egy nap,hogy nem gondoltam a feleségemre.Ekkor vettem észre,hogy már nem hiányzik nekem.Később kiderült,hogy jól tettem mert többször is átvert anyagilag a pasija kedvéért,és ekkor derült ki,hogy nyolc év házasság alatt sem ismertem ki igazán.Úgyhogy csak azt tudom mondani amit az élet diktál,(idővel minden fájdalom,enyhül,majd elmúlik)nekem elhiheted.
2011. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
80%
Sok mindent tehetsz, de először is ne gondolkozz hülyeségeken. Ha már egyszer csalódást okoztál ennek az álomlovagnak, legalább a többi fiúnak ne okozz bánatot. Lehet, hogy most rá se tudsz nézni másra, de ez múlni fog. Viszont semmi esetre se nyomulj az exed után, ha vissza akarod kapni. Ne keresd, ne hivogasd, ne küldj neki sms-t. Hidd el, ha jelentettél valamit neki jelentkezni fog, de ő jelentkezzen. Ez kb. néhány hét esetleg hónap. Addig bulizz, szórakozz, ismerkedj, de csak annyira közeledj másokhoz, amennyire jól esik. Sokkal inkább hiányozni fogsz neki, ha látja rajtad, hogy kiegyensúlyozott vagy. Ilyen egyszerű...Pusz
2011. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
45%

Talán azt hiszed, hogy szereted, de nem biztos, hogy ez a megfogalmazás helyénvaló. Azonban a srác nem szeret téged, ha ilyen simán szakított veled büszkeségből. Az ő értékrendje ilyen, kész, ezen nem tudsz változtatni, később más miatt ugyanez másképp derült volna ki.

Gondolj arra, hogy valaki éppen rád vár most is! Tudod, milyen tartalmassá lehet tenni egy életet? És csak rajtad múlik, nem máson, más ember miatt nem érdemes eldobni az életet. Ez egy próba, hogy megismerd önmagad!

2011. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!