Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlbonyolítom,...

Szerintetek túlbonyolítom, vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Van egy enyhén munkamániás párom. Látszólag semmi nem érdekli,csak a meló. Se a gyerekek,se a ház, se a kert, se én,se semmi. Pár hónapja viszont furcsán kezdett viselkedni. Mivel mezőgazdaságban dolgozik, szinte egész nap földes,koszos ruhában van,és ha hazaugrik,nem igazán szokta zavarni,elmegy abban is boltba, stb. Mostanában viszont rászokott arra,hogy még a sarki közértbe ( már ha oda megy.. ) is frissen borotválkozva,parfümfelhővel indul.

A másik érdekesség,hogy eddig is keveset volt velünk,de most már teljesen azt érzem,hogy csak nyűgnek tekint, nem azért jön mondjuk velem valahova,mert velem akar lenni,hanem,hogy "letudjon",ilyen na,erről is le van a gond alapon. És mellette ott vannak a gyanús smsek,eltűnések. Múltkor egy buliban eszeveszetten kereste a telóját,mikor megtaláltam neki,kikapta a kezemből. A háta mögött láttam,hogy sms-t olvas a haverjaival,és röhög. MMikor kérdeztem,először hazudott,majd belegabalyodott,és az volt a vége,hogy van olyan dolog,amiről jobb ha nem tudok. Ma pl. elment boltba. Kb. egy óra múlva hívtam,mert elfelejtettem valamit.. Gyorsan közölte,hogy van neki egyéb dolga is, még nincs a boltba,aztán lerázott. Szerintetek megcsal,vagy csak én reagálom túl?


2011. máj. 15. 18:56
 1/4 anonim válasza:
nagyon valószínű!
2011. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát,szerintem járj utána a dolognak!
2011. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetséges,járj utána az sms-nek,vagy fogadj magánnyomozót
2011. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon gyanús.
2011. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!