Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérte már mástól is a párja...

Kérte már mástól is a párja hogy hízzon?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony voltam,170centihez 50kiló körül (najó,ennek a súlynak a fogyisok örülnének).

4 éve együtt vagyunk,ebből 2 éve együtt is élünk.Pár hónapja előhozakodott azzal párom,hogy hizhatnék...

Végülis miért-ne alapon belekezdtem egy hizókúrába,60kilóra sikerült is nehezen,végre van valami formám is,nem csak a kilátszó csontok,mellem is nőtt,és jobban is érzem magam.

Még vagy 5 kilót szeretne rám,rábólintottam,úgyis finomabbnál finomabb dolgokat csináltunk az elmúlt fél évben.

(ló túloldalára esni nem fogok,fogyni nagyon könnyen fogyok,egy megfázás elég minusz 3 kilóhoz)


Volt már igy mással is?

Én mindig abban a hitben éltem,hogy legtöbb pasinak a nagyonvékony lányok tetszenek...

24/N


2011. máj. 16. 08:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer stressz miatt lefogytam 43 kg-ra (ha stressz ér,összeugrik a gyomrom és egy falat se). Úgy néztem ki, mint egy auschwitzi fogoly, még a csípőcsontom is kiállt.

Férjem kérte, hogy hízzak.

Most 50 kg vagyok, de magamnak 47-48 kg-osan tetszem, úgyhogy próbálok kicsit visszafogyni. De neki így tetszem, hogy van mit fogni rajtam, bár ez már a max súlyom, ahol még nincsenek hurkák rajtam.


A nagyon vékony nőket (csontos) bizonyos kor felett már nem szeretik a férfiak, legalábbis nagy részük. Kamaszkorban ez az ideál, aztán 30 éves korra megfordul az arány - tapasztalataim szerint.


DE!! Másik véglet egy barátnőm esete, 75-80 kg volt, a barátja szakított vele, mert "túl vékony". Néhány hónappal később mutatta a barátnőm egy közösségi oldalon, hogy új csaja van, a srác egy fotó alá büszkén odaírta, hogy már 120 kg a jelenlegi barátnője és milyen szép. Ilyen is van, bár ez is szélsőség.

2011. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem,azért a kövérséget sosem kérné...csak hogy ne a csontjaimat kelljen fogdosni:)
2011. máj. 16. 09:06
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Ez az eset is bizonyítja, hogy a nagyon vékony lányok is ugyanolyan esetek mint a dagibbak szépség szempontjából. Persze van a 2 véglet is aki jobban szereti, de az esetek többségében igenis a formás lányok tetszenek jobban a pasiknak.


Én is ennyi kg vagyok ilyen magassággal, amikor egy betegség miatt lefogytam 55 kg-ra szörnyű látvány voltam még magamnak is. Szerintem ez a 60-65 kg a legnőiesebb ilyen magassághoz!

2011. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%

Csak nem fel akar hizlalni, hogy más rád se nézzen?


Engem nem érdekelne, hogy ő mit akar velem. Elvileg azért szeretett belém, amilyen voltam. Ha neki 50kg-an tetszettem anno, akkor elvileg most is úgy kellene tetszenem, nemde? (amúgy én is 50 kg vagyok). Annyira utálom az ilyen hozzáállást, hogy változtassuk meg a másikat a saját kedvünkre.


Te meg eldönthetnéd hogy mit akarsz: MÁSOKNAK vagy MAGADNAK megfelelni. Ez itt a nagy kérdés! Mert ne azért hízz vagy fogyj hogy másoknak bejöhess és a kedvükre tegyél, hanem azért mert ÚGY VAGY BOLDOG. Ha BOLDOG voltál 50 kg-an akkor hülyeséget csináltál, ha nem és most boldogabb vagy akkor meg gratulálok a hízásodhoz... ezt csak te tudhatod...


De vajon későbbiekben milyen igényekkel fog majd a pasid előállni? Vajon arra is bólogatni fogsz?

2011. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen, a 170 centihez az 50 kg tényleg kevés. Az egy 160.165 cm-es nőnek ideális.

55-60 kilósan már jól nézhetsz ki. A jó ízlésű férfiak a karcsú nőket szeretik nem a soványakat!

2011. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

Én mindig abban a hitben éltem,hogy legtöbb pasinak a nagyonvékony lányok tetszenek...


Hát nagyot tévedtél...

2011. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%
ja igen, azt még elfelejtettem odaírni, hogy csak akkor hízz, ha neked is tetszik az eredmény, NE MÁSÉRT!!!!
2011. máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Magamnak tetszettem 50 kilósan is,és most mégjobban,végre nőtt a mellem...még pár kilót megpróbálok,ha úgy is tetszem,maradhat,ha nem,visszafogyok


nem kifejezetten a kedvéért változtam,hisz akkor fekete hajam lenne nem szőke,és miniszoknyában járnék,nem nadrágban...

2011. máj. 16. 09:16
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Párom is mindig mondja nekem, hogy ne fogyózzak. Alacsony vagyok, és rajtam minden kiló meglátszik. Ha fogyok pár kilót én majdnem kicsattanok az örömtől, és akkor Ő meg beszól nekem, hogy megint a melledből ment csak és egyébként is, az orrod is kiáll és hogy nézel ki már megint:) Pedig csak 152 cm-hez 48 kilós akarok lenni. SZóval a pasik szeretik, ha van mit fogni és szerintem is egy egészségesebb benyomást kelt egy olyan nő, aki nem csontsovány. A másik, hogy én is elég, ha elkapok egy náthát és máris fogytam 3 kilót, szóval csak óvatosan a fogyással, mert kellenek azok a kis zsírpárnácskák vészesetre is. Nekem inkább azzal van gondom, hogy nekem cellutisz formájában rakódik le, na az viszont nem szép. Az ellen érdemes tornázni és akkor szép formás leszel, ha van rajtad pár kiló plusz.
2011. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Lehet gyereket akar :D
2011. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!