Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérte már mástól is a párja...

Kérte már mástól is a párja hogy hízzon?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony voltam,170centihez 50kiló körül (najó,ennek a súlynak a fogyisok örülnének).

4 éve együtt vagyunk,ebből 2 éve együtt is élünk.Pár hónapja előhozakodott azzal párom,hogy hizhatnék...

Végülis miért-ne alapon belekezdtem egy hizókúrába,60kilóra sikerült is nehezen,végre van valami formám is,nem csak a kilátszó csontok,mellem is nőtt,és jobban is érzem magam.

Még vagy 5 kilót szeretne rám,rábólintottam,úgyis finomabbnál finomabb dolgokat csináltunk az elmúlt fél évben.

(ló túloldalára esni nem fogok,fogyni nagyon könnyen fogyok,egy megfázás elég minusz 3 kilóhoz)


Volt már igy mással is?

Én mindig abban a hitben éltem,hogy legtöbb pasinak a nagyonvékony lányok tetszenek...

24/N


2011. máj. 16. 08:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
22%
Nekem most kérte. A 160 centimhez 65 kiló voltam, amikor megismerkedtünk, de a stressz és egyéb okok miatt lefogytam 56 kilóra, ami még szerintem így is több, mint a normális a magasságomhoz, de ő kérte, hogy hízzak vissza 65-re, mert teltebben jobban bejövök neki. 29N
2011. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%

Igen kérte! Méghozzá nem szórakozott a dolgokkal, azon a napon említette meg, amikor összejöttünk. Akkor a 170 cm-hez 55-58 kg között mozoghattam. Igazán akkor tetszettem neki, amikor 60-63 kg voltam (nem tartott sokáig), most egy betegség következtében 47 kg vagyok.


Tudja, hogy engem nagyon zavar a dolog, ő pontosan ezért nem mondaná semmi pénzért, hogy hízzak. Bár mindig a fülembe cseng, hogy amikor összejöttünk megkért, hogy hízzak.

2011. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

gyerek? ahhoz minek hizni? majd hizok eleget terhesen...de az még 4-5 év,ezzel tisztában van és egyet is ért (26 éves ő is csak,nem akar még apa lenni:))


Bántóan sosem mondta hogy de gebe vagy,mert végülis csúnya sosem voltam,csak most a kicsit gömbölydedebb forma jól áll

szerencsére nekem jól rakódik le,tornázás nélkül is szépen eloszlik a súly,fenékre,mellre,karra,combra...(lábszárra nem lehet ?:D)

2011. máj. 16. 09:50
 14/31 anonim ***** válasza:
53%

50 kg bizony eléggé kevés ilyen magassághoz. De az alkat többnyire adottság. Ha normál életmód mellett ez a "versenysúlyod", akkor legjobb ezt elfogadni. Ha ilyen voltál, mikor a párod megismert, akkor ő sem várhatja el, hogy most hipp-hopp teltkarcsúvá alakulj, mert mondjuk rájött, hogy milyen jó lenne nagy melleket fogdosni, vagy ilyesmi...


Egyél sokat nyugodtan, mert nem fog neked megártani. De ne méricskéld magad folyton! Ne ess abba a hibába, hogy kényszeresen megfelelj lehetetlen elvárásoknak!


Ha tetszel magadnak, az tök jó, mert ki vagy békülve önmagaddal. Ne hagyd, hogy egy hirtelen jött megfelelési kényszer miatt gátlásos legyél, vagy bármi ilyen...!


Szerintem nagyon durva valakinek azt mondani, hogy akkor még hízz a 10 után +5 kilót... A férfiaknak néha nagyon hülye elvárásai tudnak lenni, úgy hogy ők meg nem néznek tükörbe és őket persze el kell fogadni...


(Nekem egy volt barátom mondta, hogy nem kéne tovább híznom. Normál súlyú vagyok, de comb+fenékre jobban jönnek a kilók. Na a vicc, hogy a kapcsolat elején dagibb voltam, mint akkor amikor szólt... Ő pedig valóban hízott, már férfi létére nagyobb cicijei voltak nálam, de tökéletesnek érezte magát.

Na szóval ettől az elvárástól úgy éreztem, tök ronda vagyok és biztos másnak se tetszek, stb. Mondjuk az ő hízása miatt én sem vettem annyira lelkemre a dolgot, nem is emiatt szakítottunk.

Aztán a következő barátomnak meg épp az tetszett, hogy van fenekem. És még másoknak is szoktam tetszeni. Ízlések és pofonok...)


Sok férfinak tényleg a nagyon vékony lányok tetszenek, de legalább ennyi szavaz inkább a ducibb lányokra. Legjobb, ha arányos az ember. Nincs egység...

Mindenkinek más tetszik, és legjobb olyannal hosszútávú kapcsolatba bonyolódni, akinek úgy tetszünk, ahogy vagyunk...

2011. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
37%

Amit a 09:44-es válaszoló ír, azt korrektnek tartom.

Megismerkedésük napján szólt...

Tehát volt lehetősége átgondolni, hogy hízik a kedvéért, vagy pedig így kimondva vállalja azt, hogy bármikor szakít vele a másik csak azért mert túl vékony.

Persze ez is durván hangzik, de ha úgy érzem nem tudok annyit hízni/fogyni, akkor nem fogok kényszermegfelelés miatt belemenni ilyen kapcsolatba. Tehát van döntési lehetőség.

Az sokkalta durvább, ha a pasi nem szól, csak játszik egy ideig a nővel, és ha már biztosnak érzi a kapcsolatot, akkor hozakodik elő, hogy tulajdonképpen "híznod kellene, mert a teltebb női alak jön be nekem"... !

2011. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
46%

09:44 vagyok!


Na azért ne úgy képzeljük el a dolgokat, hogy bármilyen csekély mértékben is kényszerítve lettem volna dologra. Csak megjegyezte, hogy hízhatnék egy keveset, mert a bordáimat számolgatja simogatás közben.

Gyakorlatilag ez az egész nekem úgy jött le, mintha elmondta volna, hogy ő nem a gebe nőkért van oda.

2011. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%
Igen, az utóbbi időben a párom állandóan ezzel b@sztat, most 165 cm és 54 kg vagyok (igaz, stressz miatt voltam kevesebb is). Egy darabig tűrtem, aztán elegem lett, mondtam neki hogy ennél vékonyabb voltam amikor megismert és akkor nem kifogásolta, másrészt nekem meg ő jobban tetszene ha fogyna, mégsem szóltam érte sohasem.
2011. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Félreértitek,nem elvárja.

Csak megjegyezte hogy hizhatnék,nem lenn ennyire beesve az arcom,meg nem a bordáim látszanának,de ha nemet mondtam volna rá,akkor ezen is túl lép,mint azon amikor fekete hajat akart pl.

Nincs megfelelési kényszerem,sőt...


Nem tűrném ha ezzel b@sztatna,egyszer előadta hogy mi lenne ha,és kész...akkor azt mondtam ok,hizókúra...(finom kaják,rá is ráment jópár kiló)...csak a nadrágméretből gondoltam h hizok,aztán keritettem egy mérleget,és tényleg...10 kiló...


Nem leszek tehén,csak mert valakinek ugy tetszik 8mégha életem párja is)...de amig jol érzem magam,addig nem bánom

2011. máj. 16. 10:52
 19/31 anonim ***** válasza:
20%

9:44-es,

"Bár mindig a fülembe cseng, hogy amikor összejöttünk megkért, hogy hízzak."

Na ez a kulcsmondat, ettől kényszeres. Bár annak ellenére, hogy előre szólt, elfogad így vékonyan is. Viszont neked ott van a fejedben, hogy tudod, hogy neki jobban tetszenél nagyobb súllyal, és ez már eléggé kényszer. Ha nem motoszkálna a fejedben, akkor lenne nyugi.

2011. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
22%

09:44 vagyok


Tökéletesen igaz, amit írtál. Viszont a kényszerességet már én teszem bele a dolgokba. Csak a belső énem diktáltja, hogy úgy jobban tetszenénk. Bár akárhogy nézem a dolgokat, ez a mondat egy nő számára egyenértékű a "hízzál meg, mert különben elhagylak"-kal. Valamilyen szintem bennünk van a tetszési vágy.

2011. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!