Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérte már mástól is a párja...

Kérte már mástól is a párja hogy hízzon?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon vékony voltam,170centihez 50kiló körül (najó,ennek a súlynak a fogyisok örülnének).

4 éve együtt vagyunk,ebből 2 éve együtt is élünk.Pár hónapja előhozakodott azzal párom,hogy hizhatnék...

Végülis miért-ne alapon belekezdtem egy hizókúrába,60kilóra sikerült is nehezen,végre van valami formám is,nem csak a kilátszó csontok,mellem is nőtt,és jobban is érzem magam.

Még vagy 5 kilót szeretne rám,rábólintottam,úgyis finomabbnál finomabb dolgokat csináltunk az elmúlt fél évben.

(ló túloldalára esni nem fogok,fogyni nagyon könnyen fogyok,egy megfázás elég minusz 3 kilóhoz)


Volt már igy mással is?

Én mindig abban a hitben éltem,hogy legtöbb pasinak a nagyonvékony lányok tetszenek...

24/N


2011. máj. 16. 08:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ne beszélj általánosságban...nő vagyok,és bennem mégsincs hogy "hizzál meg vagy elhagylak"...

engem nem a plussz minusz x kilóért szeret a párom

2011. máj. 16. 13:05
 22/31 anonim ***** válasza:
18%

Tőlem még nem kérte, de kérhetné! :)

Nagyon szeretnék hízni, de valahogy nincs motivációm, pedig nagyon unom már a gebeségem. Ha kérné, akkor legalább ott van előttem, hogy ő érte teszem, mert azt szeretné.

De félek sosem lesz így, mert ő ilyennek szeret már 10 éve. Én viszont utálom magam.


Kérdező: mesélnél a hízókúrádról? Nagyon-nagyon érdekelne. Lehet priviben is, ha itt nem szeretnéd.


Ja egyébként én 160-161 cm-hez vagyok 45-46 kg. :((

2011. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18%
Én se ezt írtam. Ha elolvasod és értelmezed a válaszom, akkor lejöhet belőle, hogy arra céloztam, hogy a súllyal kapcsolatos kérések egy pasi szájából nem jönnek jól a női léleknek. Téged is foglalkoztat a dolog, te is neki kezdtél hízni, tehát hatott rád a párod kérése.
2011. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
18%

Pont tegnap beszélgettünk erről a témáról a párommal és nagyon meglepett. Nézegettünk képeket és kérdeztem tőle, hogy melyik jön be neki. Itt van ez a lány:

[link]

A legtöbb nő azt mondaná rá, hogy igazán fogyhatna még. A párom azt mondta, hogy szerinte nem nőies, túl vékony.

Itt egy másik:

[link]

A legtöbb nő a középső lányt mondaná ideálisnak, vannak, akik még őt is picit ducinak. A párom a 3. lányra mondta, hogy jó ránézni.

Szóval fura dolog ez, szerintem az irreális elvárásokat mi magunk támasztjuk saját magunkkal szemben.

2011. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

az előbb belinkelten a 3 közül az elsőre hasonlitottam testalkatilag,most a másodiknál picit ducibb,de még nem a harmadik

a harmadiknak a combja és a karja már nekem sok,de a többi oké lenne (kb az a "cél")

2011. máj. 16. 13:55
 26/31 A kérdező kommentje:

Hízókúrám:

Régebben ettem amikor megéheztem,ami anynit jelentett hogy reggel egy csoki,ebédre bekaptam valamit,vacsira ha egyedül voltam akkor nasi,vagy max egy főzelék,vagy ami hamar megvan,néha meki,pizzarendelés,ha párommal,akkor főztem,és ettünk,de ez is csak este.

Hízókúra:eleinte nehezen ment a több kaja,igy sok innivalóval próbáltam tágitani a gyomromon,kb 2 hétig néztem hogy meglegyen a napi 3 liter.Utána már könnyebb volt megenni egyszerre egy tényér akármit.Párom segitett,együtt főzünk minden este,és ugy intézi,hogy együtt vacsi,ha törik-ha szakad,úgy jobb enni.Új melóhelyre is kerültem,nyugi van és közös ebéd,amit otthonról hozok,laktatót.Reggelire joghurt/keksz.

Vacsi 7körül,utána még nasi(mogyoró,kesudió,jégkrém,süti,gumicukor).

És anyám is hozzájárul a hizókúrához (ő picikorom óta hizlalna,orvoshoz is hurcolt régen),havi 1x főz sokfélét,lefagyasztom,igy ha nincs idő,akkor is van kaja.

Tudatosan nézem,hogy egyek mindig,igy tudtam hizni.

Amiket eszek,azok laktató,kalóriadús kaják (tészták,pörkölt,sülthús,sajátkészitésű pizza és hambi,főzelékek feltéttel stb).


Régebben is próbáltam magamtól hizókúrát,de az annyiból állt,h étvágygerjesztő bogyó,sok nasi,meg lerőltettem 2 hambit egyszerre...és csodálkoztam hogy fogyok...

2011. máj. 16. 14:02
 27/31 anonim ***** válasza:

Szia, 13,09 vagyok.


Köszi, hogy leírtad. Igaz sajnos nem segít. Én minden nap eszem főtt kaját, akár kétszer is, ebédre és vacsira. Reggelizem, tízóraira is eszem valamit, valamint uzsonnázom is. Napi 5*-6* eszem, normális adagokat, nem csak egy fél zsemlét reggelire, hanem akár kettőt is, ebédre áltb. egy fogást, de egy egész adagot, pöri tésztával, rakott dolgok, sült húsok krumplival, főzelékek feltéttel... bármit, nem válogatok.


Muszáj vagyok sokszor enni, mert van egy két éves fiam, aki akkor eszik jól, ha eszem vele. Tehát ha nem egyedül ül az asztalnál. Szóval étvággyal nincs baj, ha éjjel 11-kor kívánom meg a pacalt, akkor akkor eszem meg, de semmi változás. :(


Épp most volt nálunk egy rokonom, aki elég duci és folyton ezzel nyaggat, nem tudom irigy-e vagy tényleg aggódik értem. Mindig azt kérdezgeti, hogy "te megint fogytál?".... ha ennyiszer fogytam volna, ahányszor kérdezte, akkor már rég nem lennék.


Szóval nem tudom mi az én megoldásom, simán a több evés nem hozott változást.

Lehet, hogy kevesebb kávét kéne innom (napi 4-5-6 elfogy) és letenni a cigit (napi 10-15 szál).

2011. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Mondjuk az alkatot örököltem anyától,2 gyerek után 27-es nadrágot hord...és nem fogyókúrázott soha,terhesen 95kilóra hizott,öcsém 3 hónapos volt amikor meg már csak 55 volt...

pedig ő is rengeteget eszik...de mellé napi min 5 kávé,meg 2 doboz cigi...(bár az idegesség is fogyaszt)


Tényleg,idegesség,azóta tudom kontrolálni hogy hizzak is,mióta nem vagyok stresszes,igy van időm ilyenre

2011. máj. 18. 14:21
 29/31 anonim válasza:
én 173cm/53kg vagyok, most híztam 2kg-t, de a páromnak a nagyon sovány, kis cicis lányok jönnek be, és mondta hogy már ne nagyon hízzak :| Szóval tőlem nem fogja azt kérni hogy hízzak :)) :(
2011. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

párodnak is van egy képzavar a fejében

173 centihez 51 kiló voltál,az nagyon kevés


kérdés kiirása óta még nem mértem,de szerintem megint 1-2 kiló plussz,mert 2 hete még rámjött az egyik fehér nadrágom,ma reggel meg már nem...

párom mosoylogva mondta hogy akkor meló után menjünk el vásáolni,utána meghiv vacsizni:)

2011. máj. 26. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!