Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan közetetek aki...

Van olyan közetetek aki együtt van egy fiúval/lánnyal de közben másba szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Én hasonló helyzetben vagyok, de nem ajánlom, hogy ide kiírd a dolgokat, mert úgyis leoltanak...
2011. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Hát igen lesz pár leoltás.Kezdem én:)Akkor miért vagy avval akit nem szeretsz?Vagy esetleg annak is van más akit szeretsz?
2011. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen helyzetben van az egyrészt kicseszik magával mert nem azzal van akivel igazán szeretne lenni és így nem lesz boldog kapcsolata, másrészt kicseszik azzal akivel együtt van (pazarolja az idejét, miközben a partner találhatna valakit aki tényleg őt szereti és nem csak pótléknak használja gerinctelen módon). Az ilyen emberekről pedig meg van a véleményem (még akkor is ha lepontoztok esetleg).
2011. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok ilyen helyzetben. Szerelmes vagyok egy férfiba akivel szétmentünk (nem részletezném) de ettől függetlenül szeretnék párkapcsolatot. Miért az ilyen ember nem érdemli meg a boldogságot? Ne próbáljon meg mással lenni, hanem gubózzon be?
2011. máj. 16. 15:33
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nem oltalak le, mert a te dolgod, te tudod miként élsz, de nem szabad elfelejteni, hogy ezzel magadat is és a párodat is lealacsonyítod. De magadat főképpen.

Ha nem működik a kapcsolatod, akkor mi értelme folytatni? Ez nem oltogatás, csak tényleg keresem a választ mindenkitől, aki így tesz. Azt el tudom fogadni, ha esetleg mélyponton van egy kapcsolat, de nem hűlt ki teljesen, akkor egy ilyen - akár csak képzeletbeli - kitérő még jót is tehet. De ha huzamosabb ideig tart, magadat károsítod vele, illetve a párodnak is kijárna az őszinteség.

2011. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatom 5 évig tartott, de az utolsó 2 évben már nem szerettem igazán a párom, máson járt az agyam, de nem bírtam eleinte erőt venni, hogy kiszálljak a kapcsolatból, mert ő volt az első, tapasztalatlan voltam, nehezen tudtam váltani, nem akartam egyedül sem maradni stb. Lényeg, hogy megbántam, hogy nem léptem időben, mert úgy éreztem lehetőségeket szalasztottam el. Nehéz a szakítás tudom, szemrehányások sora, könnyek, veszekedés, de hidd el, így sem működhet.
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok egy férfiba akivel szétmentünk (nem részletezném) de ettől függetlenül szeretnék párkapcsolatot. Miért az ilyen ember nem érdemli meg a boldogságot? Ne próbáljon meg mással lenni, hanem gubózzon be?"


Ne gubózz be, csak ne csapd be az esetleges új hapit azzal, hogy CSAKIS őt szereted. Amíg nem tisztázod az előző kapcsolatot (felélesztés vagy végleges szakítás) addig nem nagyon érdemes újba belekezdeni. Vagy ennyire társfüggő lennél, hogy szinte "prostituálnád" magad egy kis szeretetért? (Ez dr Csernus írásaiban van írva ezen szavakkal)

2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
15:34 nincs párom mit mondtam. Nincs senkim és senkit nem "szivatok" hogy belé vagyok szerelmes. De jó lenne ha már többen válaszolnának a kérdésre.
2011. máj. 16. 15:42
 9/18 anonim ***** válasza:

Először dolgozd fel a szakítást. Amíg nem teszed, hiába kapálózol, NEM fog működni az új kapcsolat. Akkor dolgoztad fel, amikor megérted, hogy szabad a szép emlékekre szeretettel gondolni, de ez még nem szerelem.

Az, amit te szerelemnek gondolsz, az vágy. Szerelem akkor van, ha viszonozzák a vágyadat (vagyis kölcsönös).

2011. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Viszonozzák. De mint mondtam nem szeretném részletezni miért mentünk szét. Nem volt megcsalás meg ilyenek, de ez már más kérdés.
2011. máj. 16. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!