Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan közetetek aki...

Van olyan közetetek aki együtt van egy fiúval/lánnyal de közben másba szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen helyzet, de senkinek nem kívánom, egyik résztvevőnek sem jó.

Megértem a Kérdezőt: én is pont e megfontolásból ("ha nem lehetek a szerelmemmel, akkor már nincs jogom a boldogsághoz, be kell gubóznom?") váltam nyitottá egy új kapcsolatra, és "próbáltam meg"...

De az igazi gyógyír az, ha nem olyat találsz, akivel "próbáljuk meg, miért ne,elvégre szimpatikus, stb." hanem akibe beleszeretsz úgy, hogy ha a másik kaparna utánad, röhögve elhajtanád.

Végülis ez történt velem (egy másik egyoldalú szerelem után), és mésfél éve olyan boldog vagyok, hogy röhögök a korábbi önmagamon.

Azt tanácsolom, vagy próbáld a szerelmeddel rendbehozni (legyen meg a tudat, hogy mindent megtettél) és ha végképp felismerted, hogy ez reménytelen, légy addig egyedül,míg nem találkozol valakivel, akit ugyanúgy vagy még jobban tudsz szeretni.

Az egyoldalú szerelem amúgy mindig csak rajongás: az igazi szerelem kölcsönös. HIszen hogy is szeretnél igazán egy olyat, aki Téged nem szeret? Nem árt ilyenkor egy kis önbizalom,büszkeség. MI szeretnivaló van rajta,ha nem értékel Téged, a pozitív tulajdonságaiddal együtt?

2011. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is így vagyok ezzel, mindig eszembe jut, hogy szeretnék párkapcsolatot, családot, de ha arra gondolok, hogy ehhez új férfivel kell megismerkednem és közel engednem magamhoz, akkor rosszul leszek a gondolattól. Továbbra is a volt párom szeretem, akivel szintén mi is szétmentünk. Szóval én úgy vagyok veled addig nem tudok nyitni mások felé, amíg ő eszembe jut, és ilyen érzéseim vannak irányába.

2011. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben , most felejtős időszakomat élném, buliznék, úgyis itt a nyár, mennék ide-oda, megváltoztatnám a külsőmet, új haj, ez az amaz, és flörtölnék. Jól érezném magam, és nem bonyolódnék semmilyen új kapcsolatba, mert azzal a másikat bántom meg, és te sem lennél boldog, eljön az az idő, mikor már AKAROD a párkapcsolatot, nem csak az érzésre vágysz. Addig is próbálnám jól érezni magam. Nincs értelme sem magadat, sem mást becsapni. Mindíg kell idő lezárni az előző kapcsolatot, nem szabad egy másikba beleugrani. Én ezt tenném, és is tettem mindíg. (imádtam ezeket a pár hónapos egyedül léteket, ennek is meg van a varázsa:-))
2011. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdés maga egy paradoxon. Vagy azzal vagyok akibe szerelmes vagyok, vagy senkivel.
2011. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, igaz, csak pár hétig. Egy éve vagyok szerelmes az egyik haveromba, akivel nem igazán alakulnak a dolgok. Volt idő, amikor alakulgatott, de sajnos mindketten elbalf*szkodtuk, azóta meg megy ez a "nem tudom, mi van" dolog.


Szerettem volna már pontot tenni ennek végére, nyitottam más felé, összejöttem az illetővel, együtt is voltunk pár hétig, de érzelmileg nem tudtam igazán belebonyolódni. Ezt ő is látta, érezte (sőt tudta is az elején, hogy másba vagyok szerelmes, csak nem zavarta). Szóval nem működött, úgyhogy jobbnak láttuk mindketten véget vetni a dolognak.


Nem tudom, mikor leszek túl ezen a szerelmen (?), már ha az egyáltalán, de szeretném már, ha történne valami: vagy összejönnénk, vagy el tudnám felejteni végleg.


Igyekszem nyitott lenni másokra is, de nem mindig sikerül.

2011. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! Érdekesek a sztorik!
2011. máj. 16. 18:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagy akkor persze azzal jössz össze, akivel akarsz, de főleg olyannal, aki eljut nálad odáig, hogy érzelmeket táplálj iránta, ebből következik, hogy a régi szerelmed már múlóban van. Miért járnál nem szerelemből valakivel ? Persze lehet én vagyok régimódi.
2011. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos voltam ilyen helyzetben, 3 évig voltam együtt a barátommal, abból az utolsó másfél évben már nem szerettem őt igazán. Többször is szakítottam vele, de mindig visszakönyörögte magát. Gyenge voltam, ő volt az első szerelmem, nem tudtam végleg elhagyni. Aztán az új sulimban megismerkedtem egy sráccal. A 2. találkozáskor össze is jöttünk, és gyorsan szakítottam a barátommal. Akkor már el tudtam magam határozni. Sajnos a sráccal már nem vagyunk együtt, de imádtam őt, és hálás vagyok neki, hogy segített kilépni abból az áldatlan állapotból.
2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!