Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lehet gyerek és nem a...

Ha nem lehet gyerek és nem a férfi miatt, akkor az őt mire jogosítja fel? Mindenre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 22:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Megalázásra mindenképpen?
2009. márc. 12. 22:31
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még semmire sem jogosítja fel. Attól ugyanúgy kellene tisztelnie a nőt. Ha nem így teszi, akkor nem érdemli meg, hogy mellette legyél.
2009. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megalázásra semmiképpen! Szeretnie kell jóban és rosszban... a csalódottságát pedig nem szabadna rajtad levezetnie, mert te semmiről sem tehetsz!
2009. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezért megaláz, örülj, hogy nem lett gyerek. De ha most tudta meg, akkor lehet hogy csak elkeseredett.

Van aki elválik e miatt, vannak akik a sírig boldogok kettesben.

2009. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ilyent mar hallottam, aztan a vegen elvaltak, es a no terhes lett az uj ferjetol!:)))

Mire jogositja fel? Hat arra pl. hogy megjobban szeresse a feleseget, hiszen a felesegenek egy orult nagy fajdalma van, nem lehet babaja.

Ha bunkozik, megalaz, hagyd ott!

2009. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem lehet gyerekünk, szintén nem a férj miatt. Hozzám sem nyúl már, mégcsak nem is csókolózunk. Válni nem akar, én szenvedek. Megalázó. Együttérzek.
2009. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hogy mondjam? Nem agresszív, pedig iszik az utóbbi időben, állítólag ezért.

Intellektuálisan aláz meg, hogy ő mindenhez ért, mindent meg tud oldani, én meg egy ilyen "kis" feladat megoldására sem vagyok képes.

Szeretem természetesen, csak én nem tudok ezen változtatni, és nem tudom mikor hagy el, vagy mikor csillapodik le.

Nagyon el vagyok keseredve!

2009. márc. 12. 23:06
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ismerős.... Mindent kivesz a kezemből, mert "majd ő jobban tudja". Szerintem neki van szüksége megerősítésre, talán túl sok vagyok neki. Beszéltünk már arról, hogy neki egy sokkal gyengébb személyiségű nőt kellett volna elvennie, aki mellett igazi férfinak érezhetné magát... De így persze én sem érzem magam jó nőnek, én is szeretnék pozitív visszajelzéseket kapni, nem igaz, hogy mindent szarul csinálok.

Az ilyen házasságok nem szoktak jól végződni, de ezt elsősorban most magamra értem.

2009. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
pszichológust neki
2009. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem is ilyen volt,pedig voltak gyerekeink.

El is váltunk. Felszabadultam, magamra találtam , minden nehézség ellenére.

2009. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!