Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy férfi nélkül...

Úgy érzem, hogy férfi nélkül meglennék, de gyerek nélkül nem. Más is van így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egyre többször, hogy talán soha sem lesz férjem/párom. Már úgy vagyok vele, hogy ha nem lesz, akkor egyedül is boldogulni fogok. De gyereket viszont nagy-nagyon szeretnék. Már egész kislánykorom óta arra vágyom, hogy egyszer anya lehessek. Nem mondom, feleség is lennék szívesen, de ettől el tudnék tekinteni.


Más is van így? Egyedül vállalnátok gyereket ha elértek egy bizonyos kort?


2011. ápr. 6. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Az egy dolog, hogy te ellennél férj nélkül. De a gyerek apa nélkül nehezen. Ne légy önző.
2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Soha nem ítélnék arra egy gyereket tudatosan,hogy apa nélkül nőjön fel. Nagyon nagy önzőségnek tartom. Nem a gyerek érdekét nézed, hanem a magadét. vegyél macskát vagy kutyát.
2011. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem önző. Nyílván nem 20 éves nőről van szó. Nekem is megfordult a fejemben. Azért mert valakinek így hozza az élet, miért kellene lemondania az anyaságról. Csak azért, mert valahogy nem találta meg a párját??
2011. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy elárulom, nem olyan nagy dolog apa nélkül felnőni. Nem is tudom honnan szedik az ilyet... Ha eleve nincs apuka, nem is hiányzik.
2011. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Kiváncsi lennék, aki ilyen intenzíven lebeszéli a kérdezőt, az mennyi idős, és párkapcsolatban él-e.
2011. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
te nem mondasz le az anyaságról, de a gyerek mondjon le egy apáról és egy családról? gondold már végig
2011. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Kiváncsi lennék, aki ilyen intenzíven lebeszéli a kérdezőt, az mennyi idős, és párkapcsolatban él-e.
2011. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Ja, és van-e gyereke.....
2011. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
ha engem kérdezel, igen párkapcsolatban élek, 3 gyerekkel. de soha nem szültem volna apa nélkül.
2011. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Én, aki egy elég érdekes családi körülmények között nőttem föl, mit nem adtam volna, ha csak anyukámmal élhetek, ezáltal nem tartom orbitális önzőségnek, ha valaki apa nélkül vállal gyereket. Na meg nem egy családot ismerek, ahol van is apa, de minek...

Ráadásul lehet később olyan párja a kérdezőnek, aki társa lesz, és betölti az apuka szerepet is a gyerek életében.

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!