Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rákérdezzek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rákérdezzek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja szakítottunk a barátnőmmel egy 2 éves kapcsolat után ! Eleinte nem nagyon beszéltünk , megpróbáltam az újrakezdést vele , de nem akarta ! Később kiderült hogy néha hiányzom neki és elgondolkodott azon is hogy visszajöjjön hozzám ! Mostanában ha ritkán is de összefutunk és beszélgetünk , de csak mint barátok ! Persze ahogy ez lenni szokott én többet szeretnék ! Szeretném visszakapni ! Olyan furcsa hogy vele vagyok de nem foghatom meg a kezét , nem csókolhatom meg ! A kérdésem az volna hogy mit tegyek ebben a helyzetben ? Hozzam fel neki hogy mi lenne ha újrakezdenénk ? Megmondtam neki korábban is hogy érte bármire képes lennék ! Nagyon szeretem és nagyon hiányzik !


22/F


2009. ápr. 8. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyelőre ne "terheld" ezzel a kezdjük ujra dologgal. talalkozgassatok, beszelgessetek, es majd kialakul. miert szakitottatok?
2009. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kb fél éve megcsókolt egy lány , én pedig hülye voltam és titokba tartottam ! nem jelentett semmit..de féltem hogy elveszítem őt... ! természetesen kitudódott a dolog !
2009. ápr. 8. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.. de mi az h "véletlenul megcsokolt"? ahhoz azert először közel kell hozza kerulni. nem? vagy csak ugy jött és megcsokolt? ugyan mar.
2009. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az attól függ, miért szakítottatok. Ha tudtok változtatni " magatokon ", tehát ha pl. veszekedések miatt szakítottatok, akkor toleránsabbak lennétek, akkor jó ötlet lenne ha megpróbálnátok, ha ennyire hiányzik Neked! De tudni kell, hogy Neki is hiányzol-e úgy.


Mi barátommal októberben szakítottunk, március végéig nagyon jó barátok voltunk, mindent megosztottunk egymással, március 31-én újra összejöttünk! Remélem jól döntöttünk és nem lesz több veszekedés ( mert mi a vitatkozások miatt szakadtunk el, ő is sokat ment fel bulizni haverjaival én is a barátnőimmel és így nem volt jó : ( ).


Szurkolok, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek és boldogok legyetek együtt!


Nani

2009. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt a véletlen csók dolgot nem tudom hogy elmagyarázni ! biliárdoztunk és 1x csak megcsókolt ! természetesen utána mi eljöttünk...hülyén hangzik
2009. ápr. 8. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ez valoban nagyon hulyen hangzik. ha te nem akartad volna, akkor nem történt volna meg. mindenhez 2 ember kell. es mit keresett ott az a csaj amikor billiardoztatok? na, nem akarlak kioktatni, de te vagy a hibas ebben a szituban. a lanynak bizonyitanod kell, es valahogy el kellene erned h ne haragudjon.
2009. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

elismerem hogy az én hibám de én is meglepődtem ! :S

viszont mostmár tudom mit akarok....és ezért bármit megtennék ! BÁRMIT !

2009. ápr. 8. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod, es SOHA többet nem csinalsz ilyeneket, akkor ezt bizonyitsd be neki. tettekkel. nem szoban. de ahhoz varnod kell.
2009. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

halálosan komolyan gondolom.... ! de ebbe a várakozásba néha beleőrülök már :(

köszönöm a tanácsokat !

2009. ápr. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!