Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, ezekkel mit lehet...

Úristen, ezekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Na szóval...A szüleimtől már megőrülök...Leírom amit tudni kell róluk...


Apám:

Apám egész életében egy piás volt, mindig szétverte az aktuális családját...(Mi vagyunk a 3.-ik)...Engem 53 évesen csinált.Ami miatt sokszor szégyenkeznem kell...Már munkája sincs csak itthon van és csesztet minket...Utálok itthon lenni...Egyfolytába azt kell hallgatni hogy mien okos meg hívő ember meg templomba kényszerít minket...Aztán meg délután bever kétliter bort amit nem is szabadna neki mivel beteg és aztán egrecíroztat minket...Van, hogy tőlünk kér pénzt piára...Róla ennyi elég szerintem megvan az öszkép. ami kicsit sem túlzó!!!


Anyám:

Anyám egy szerencsétlen alak...Összeállt evvel és nem tudja kidobni mivel a ház a nevén van és papíron beteg is...Ő is azzal henceg h mennyire okos, de havi 100 ezret keres egy zeneművészeti iskolában ahol a pénzes romákat tanítják furulyázni...Semmi nyelvet nem beszél...De egyfolytában ő is azzal csesztet h tanuljak meg ilyenek...



2 éve nem engedtek el focizni Ausztiába pedig akkor megléphettem vona innen...Ehelyett beraktak egy egyházi iskolába ahol nyelven kívül semmi értelmeset nem tanulunk de minden nap halálra fárasztanak az egyházi dolgaikkal, amiket nem ellenzek csak nem hiszek bennük...

Na szóval pénzem egyáltalán nincs.Ruháim sincsenek.A lupóveremet pontosan másfél éve hordom a sapkámat 3 éve... A cipőm most lesz 1 éves...A farmeromat tavaly ősszel vettem...


A barátnőm is emiatt dobtam mert ilyen hátérrel jobb ha nem kell neki is foglalkoznia és azóta semmilyen kapcsolatot nem folytatok kb...


20 éves koromig itt leszek ebben az isolában és ha nagyon jól dolgozok akkor lesz egy nyelvizsgám angolból...Se szakma se semmi...


Mi az ördögöt csináljak?

Bocsi h hosszú lett....


2011. máj. 18. 10:04
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Ezt előismeretek nélkül nem állíthatod...V. veled van valami baj:).Amúgy nyelvizsgák kellenek meg a 18 betöltött év és dobbantok innen...És amellet, hogy mást nem nagyon tanulok (lehetőségem sincs) a nyelveket különösen fontosnak tartom és tanulom...
2011. máj. 18. 11:53
 32/39 anonim ***** válasza:

jól teszed, hogy nyelvet akarsz tanulni, de tényleg nem húznak meg - ha VALÓBAN tudsz - csak azért mert nem oda jártál! nekem két nyelvvizsgám is sikerült úgy, hogy nem ott vizsgáztam, ahol tanultam.


van egy kis igaza annak a válaszolónak, aki a kifogásokat emlegeti.

2011. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Te egy annyira édes, aranyos kölyök vagy... Libát tartasz, hogy pénzed legyen! :) Imádom ezt a hozzáállást.

Szerintem a szüleidet úgy fogadd el, ahogy vannak, és örülj, hogy még vannak. Én nem látok semmiféle gondot, csak a tipikus tinédzserkori elegem van mindenből állapotot.

A történeted elég tipikus, de Te nem vagy az, legyél mindig ilyen kis életrevaló. Üdvözlöm a kiskacsákat, remélem, jó pénzért el tudod majd őket adni!!!

2011. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. Az öcsém ugyanígy kezdte, mint Te, igazából őt juttatod eszembe. Semmi munka nem volt neki büdös, mindent megcsinált, nem szégyellte, hogy ugyanazokat a ruhákat hordja, meg nem szégyellte a szüleit (mondjuk rajtuk nem is volt soha mit, de hát egy tini k****a kritikus), és eleinte filléreket keresett, lerakosgatta, spórolgatott, most meg ott tart, hogy éppen pár perce hívott telefonon, úton volt éppen, a Roveréből telefonált, havi 450-et visz haza tisztán, holott ezen a munkahelyén is a ranglétra legalján kezdte. Van egy szép lakásuk a város legjobb részén, megbecsült munkatársa a cégnek, ahol nem az eszével, és a tehetségével keresi a pénzét. Már van családja, gyönyörű felesége, kisgyereke... Ha Te csak fele ilyen sikeres leszel 30 éves korodra... :)
2011. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

a "nem" szót vegyük ki...:)

Éppen, hogy az eszével és a tehetséges, kitartó munkájával keresi a pénzt, ami hamar feltűnt a főnökének... (mást akartam írni először és benne maradt a szövegben)

2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
hát keress egy másik iskolát, járj utána, hogy lehet átmenni, és akkor csak alá kell velük íratni! Előbb-utóbb beleegyeznek. A focit kezd újra, engedély nélkül!
2011. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
nyugi, 20 évesen se leszel lekésve semmiről. Talán a fociról, de hát folytasd!
2011. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj csak! nem mondtad hány éves vagy.. de nem is számít. Mindenben akadályozni akarnak, hogy tőlük függj. Még nem hallottam olyat hogy valakinek egy pulcsija lett volna egy nadrágja..és ahogy írtad ez nem átmeneti..Ne adj a szavukra!! Nem kell engedély, csináld amit jónak látsz, ne törődj velük. Egész életedben lehúznak, utűálod az iskolát ahova jársz-az egyházi suli tényleg szart sem ér(bocsi a vallásosoktól). Semmiben nem leszel így jó. Ezt ők tudják, vagy inkább ezt akarják, hogy mindig otthon maradj, tőlük függj. Ha netán sikeres leszel(amit őszintén kívánok neked), akkor is kéregetni fognak, a nyakadra járkálni. Jobb, ha most "lemeszeled" magadról őket..oké velük laksz de csináld amit csak akarsz szard le mit mondanak. ha 18 alatt vagy és elszöksz haza vitethetnek-feltéve ha megtalálnak. de mivel nincs valami jó kapcsolatotok, fogalmuk sem lesz hogy hova mész(ha mész.)

...

2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
figyi apád nagyon gáz,anyádra meg azert vagy mérges mert apáddal összeállt, nem?vagy segits neki is hogy hagyja ott őt,vagy ha nem sikerül akkor csak a jövöddel foglalkozz.tanulni tudsz magadtól is,a suliból alig van hátra,túl lehet élni.aztán ezután is szerezhetsz valami szakmát.a ruhákról meg annyit h kb 2 év után most vettem énis farmert.majdnem mindenem turkálós,még a cipőm is általában.nekem is szar sokszor,de nem vagyok akkora bukó h anyámat szidjam emiatt.nyilván ha lenne miből adna.és az eszedbe jutott hogy anyád mikor vett magának valamit?mert nekem sokszor eszembe jut,hogy megszületésem óta enni,inni kaptam,még ha nemis kaviárt,ruhát is,igaz hogy turkás de akkor is meg kellett dolgoznia érte.és 100 ezer ft-os fizunak meg örülnék.anyám 110et kap és kidolgozza érte a belét..most akkor ő is szánalmas? azert ahogy látom keresed a kifogást rendesen..énis mostam trutyis konzerveket diákmunkaként(ja és szánalmasan havi 20 000 ért) ugyhogy hajrá,keress egy iskolaszövetkezetet(nem tudom eddig mért nem jutott eszedbe)
2011. máj. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!