Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen, ezekkel mit lehet...

Úristen, ezekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Na szóval...A szüleimtől már megőrülök...Leírom amit tudni kell róluk...


Apám:

Apám egész életében egy piás volt, mindig szétverte az aktuális családját...(Mi vagyunk a 3.-ik)...Engem 53 évesen csinált.Ami miatt sokszor szégyenkeznem kell...Már munkája sincs csak itthon van és csesztet minket...Utálok itthon lenni...Egyfolytába azt kell hallgatni hogy mien okos meg hívő ember meg templomba kényszerít minket...Aztán meg délután bever kétliter bort amit nem is szabadna neki mivel beteg és aztán egrecíroztat minket...Van, hogy tőlünk kér pénzt piára...Róla ennyi elég szerintem megvan az öszkép. ami kicsit sem túlzó!!!


Anyám:

Anyám egy szerencsétlen alak...Összeállt evvel és nem tudja kidobni mivel a ház a nevén van és papíron beteg is...Ő is azzal henceg h mennyire okos, de havi 100 ezret keres egy zeneművészeti iskolában ahol a pénzes romákat tanítják furulyázni...Semmi nyelvet nem beszél...De egyfolytában ő is azzal csesztet h tanuljak meg ilyenek...



2 éve nem engedtek el focizni Ausztiába pedig akkor megléphettem vona innen...Ehelyett beraktak egy egyházi iskolába ahol nyelven kívül semmi értelmeset nem tanulunk de minden nap halálra fárasztanak az egyházi dolgaikkal, amiket nem ellenzek csak nem hiszek bennük...

Na szóval pénzem egyáltalán nincs.Ruháim sincsenek.A lupóveremet pontosan másfél éve hordom a sapkámat 3 éve... A cipőm most lesz 1 éves...A farmeromat tavaly ősszel vettem...


A barátnőm is emiatt dobtam mert ilyen hátérrel jobb ha nem kell neki is foglalkoznia és azóta semmilyen kapcsolatot nem folytatok kb...


20 éves koromig itt leszek ebben az isolában és ha nagyon jól dolgozok akkor lesz egy nyelvizsgám angolból...Se szakma se semmi...


Mi az ördögöt csináljak?

Bocsi h hosszú lett....


2011. máj. 18. 10:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
38%
Kertészetben mindig van diákmunka!!!! Menj oda!
2011. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
52%

Hány éves vagy?

Egyébként esküszöm, mintha a vőlegényem gyerekkori mása lennél:) Ezért is rossz volt hallgatni hogy emiatt szakítottál a barátnőddel:( Pedig ő talán kis felüdülés lett volna az otthoni dolgok után.

Én apám is egy barom, ezek nem változnak soha. Egyet tudsz tenni: átnézel rajta, nem foglalkozol vele. Ha beszólogat, otthagyod. Próbáld meg a legkevesebb kontaktot tartani vele, és gondolj mindig arra hogy egy ilyen sz*r alak nem érdemli meg hogy te idegeskedj rajta. Tudom most még nem látod az alagút végét, de ez is csak egy átmenetei időszak, és előbb utóbb vége lesz. Gondolj mindig erre. Én is, párom is anno azt hittük hogy soha nem lesz vége, és most együtt élünk nyugalomban, boldogságban. Egyébként 21 évesek vagyunk.


Amúgy a leggyorsabb, és legbiztosabb "lelépési" mód szerintem a katonaság. 10 hónapos suli, és őrmester leszel, addig is kapsz havi tizenvalahány ezret, ingyen kaját, lakhatást, nem sok, de költőpénznek nem olyan rossz. A 10 hónap után kapsz valahol egy beosztást, ingyen lakhatást, a fizetés kb havi 120 körül mozog, ha van nyelvvizsgád, azért havi plussz 22őt fizetnek azt hiszem. Párom is így lécelt le, aki bent lakik a laktanyába, és nem szórja a pénzt, az havi 30ból kijön, a maradékot félre tudja tenni. Plussz misszióba lehet menni, ezek fél évesek állt, a fizetések kint 300-600ezer között mozognak+ itthoni fizetés.

2011. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

A suli teljesen ingyenes mivel 3an vagyunk testvérek...Az eltartás pedig olyan minimum, hogy ha hagynának békén és szabadkezet kapnék többszörösen felülmúlnák...

Amúgy például hol lehet találni diákmunkát?Mert például újságba nem nagyon van...Az interneten meg becsapások sokszor...

2011. máj. 18. 10:36
 14/39 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

De tirpák vagy...

Kétlem, hogy azért kellene szégyenkezned, mert apukád 53 éves volt, amikor megszülettél. Nem tehet arról, hogy nem tudja megállítani az időt...

Anyukád milyen jogon nevezed szerencsétlen alaknak? Többet keres, mint a tanárok többség! Az, hogy romákat tanít zenére igazán szép dolog. (Legalább egy bizonyos része a kisebbségnek törekszik az asszimilálódásra....)

Az én szüleimnek sincs nyelvvizsgája, mégis "csesztettek", hogy tanuljak nyelveket. Miért? Mert tudják, hogy csak így van jövőm.

Hát igen, hatalmas karriert futhattál volna be, kétballábas sárdagasztó tartalékfocistaként...

A ruhákért meg igenis lázadj fel! Nem tudják, hogy a cipőknek egy hónap alatt lejár a szavatossági ideje? Istenem, milyen emberek vannak?!

2011. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
A katonaság dolog tetszik.Utánna nézek...
2011. máj. 18. 10:39
 16/39 A kérdező kommentje:
Az utolsó szerint akkor normális , hogy egy évig tetőtől talpig ugyanabba a ruhába járok...Egyébként az h kivittek ovlna már nem azt jelentette, hogy tartaléknak visznek ki...kivásároltak volna az akkori egyesületemtől...Szóval valószínű h nem a sárdagasztóért adnak ki pénzt...
2011. máj. 18. 10:42
 17/39 anonim ***** válasza:
31%
Látszik hogy egyes válaszolóknak gőze sincs hogy milyen egy részeges, agrssszív "apával", és egy tehetetlen, gyenge anyával élni.
2011. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
27%
elég szomorú, hogy ennyire lenézed a szüleidet (akármilyenek is), te sem vagy egy matyóhímzés!
2011. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Jogosan vannak felháborodva, mivel gondolom a többségük stabil családi háttérrel nőtt fel...És ebből kifolyólag tisztelik a szüleiket...És fel vannak háborodva az én világnézetemen...A hozzám hasonló gyerekeknek eljön az az idő amikor már nem ér rá a környezetével foglalkozni, meg sajnálni mindenkit, hanem a saját sorsát kell a kezébe vennie és ez nem biztos, hogy a sokaknak magáról értetődő módon lesz elérhető...
2011. máj. 18. 10:50
 20/39 A kérdező kommentje:
Ezt még most sem értem, hogy miért kéne tisztelnem valakit aki semmit (v. nagyjából semmi) nem ért el az egész életében és most a gyerekeit is erre az útra (kényszeríti)
2011. máj. 18. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!