Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet bennem a hiba?...

Mi lehet bennem a hiba? Ennyire elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ajj, érzem, h hosszú lesz, de belekezdek. Itt vagyok én lassan 19 (:'( ) éves leszek. Nem volt még barátom, igzán páran próbálkoztak. De 2 okból nem jött létre kapcsolat1, vagy ők visszakoztak 2, vagy én, mert tudtam, h nem tudnám megszeretni őket.

Barátnők terén sem állok túl jól. Vannak felszínes kapcsolataim, de nincs meg az az igaz barát, akire mindig számíthatok(és persze fordítva).

A családom: van egy lány testvérem, 2 nagyon külön világ vagyunk külsőleg, belsőleg, de mintha felcseréltek vna minket, mintha neki kéne 19-nek, nekem meg 25-nek lenni. A helyzet az, h jól elvagyunk, de ritkán találjuk meg a teljes harmóniát. Apukámról annyit tudok mondani, h egy nagy gyerek. Gyakran csak magára gondol, külön dolgokat vesz magának(csoki, keksz) amiket dugdos elölünk. Anyum szerint, mert kiskorában nem kapott elég megértést.

Anyum: munka és tisztaságmániás, de már csak ő maradt nekem és fordítva is igaz. De sokszor megbántjuk egymást. Az egész eddigi életem arról szólt, h kerestem a helyem, az utam. Ált. suli után elmentem koleszba, egy öt évfolyamos gimibe, 3,5 év után ott hagytam. Kikészített a kollégium. Most 4 évfolyamos gimibe járok, de így egy osztállyal lejebb kerültem. Itt is tiszta stressz vagyok és nem találom a helyem. Utálom azt az osztály, utálom, h mivel ez egy elit( a nagy fszt) gimi mindenki tiszta beképzelt, h ide jár, utálom, h közbe sz@rt se tudnak és utálom, h nagyon nagynak érzik magukat. Szánalmasnak tartom az egészet.(tisztelet persze annak a néhány kivételnek).Ami ennél jobban fáj, h gyakran bántanak az emberek pl: ebben az osztályban is, néhányan röhögnek rajtam, de nem értem, h miért. Múltkor mentem az utcán, jött velem szembe egy fiú ismerősöm a társaságával. Köszöntem, h "Szia" ő is köszönt, de mire egyet léptem tovább hallom, h a többiek elvékonyított hangon mondják, h "Szia" engem parodizálva.

Lehet, h sokan azt gondolják, h Úristen ez a legnagyobb gondod, de nagyon rossz ezt nap, mint nap megélnem.Azt, h bántanak, azt h nem kellek senkinek, azt h félek, h mi lesz ezután, azt az undort ahogy élem az életem. Azt, h a padtársam ma azt mondta, h "menj vissza a kva anyádba te hisztis kva" csak azért , mert én nem mutatom meg neki dogaírás előtt a füzetem. Egy perccel előtte meg engem fikázott. Mi ez a világ? Mit keresek én itt?


2011. máj. 18. 15:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Sajnálom utolsó.

Nem tudom, h te hagytad e magad, de én próbálom védeni magam, ha vki bánt. Persze, ha durvábban bántanak. Viszont azt is megfigyeltem, h ha vki poénkodik velem és én próbálnék vissza poénkodni, akkor az én poénom már rögtön sértő számára.

Am most olvastam vissza, az utolsó előttinek írom, h nem csak neki nem reagáltam a kommentjére

2011. máj. 18. 18:26
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem,természetesen nem hagytam magam!De sok mindent nem tudtam ellene tenni.

És igen!Az én mondandómba állandóan beleszóltak és az én poénjaim se voltak már viccesek.

2011. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem jártam pszihomókushoz, nem volt rá szükségem. És azért írtam le a saját példám, hogy tanulj belőle. De úgy látszik neked az nem segítség.


Akkor íme egy másik: viselkedj így, ahogy eddig, ez a legtutibb, legjobb, igazán über pro-n éled az életed. De ne számíts rá, hogy valaha lesz valakid, akihez kötődni fogsz.

2011. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatból beszélek, 7 éve én is ilyen voltam, és se hobbi se pszichomókus nem segített.---> Ebből a mondatból úgy értettem, h voltál pszcihómókusnál. Am meg egy kicsit megnyugodhatnál. Azonkívül, h 3 kommented közül 2-ben is folyamatosan csak azt nyomatod, h nekem nem lesz jobb életem segíteni is akarsz? mert ha nem akkor van itt elég másik kérdés , válaszolgass azokra.
2011. máj. 18. 18:58
 25/30 anonim ***** válasza:

Azt mondtad felszínesek a "baráti" kapcsolataid. Írnál erről bővebben?? Nekem is van olyan személy, akivel(most már) semmilyen kapcsolatom sincs. Mégis, ha bajban lenne gondolkozás nélkül segítenék-persze, csak ha olyat kér, ami még belefér. Szóval: mit értesz felszínes kapcsolat alatt??

Egyébként ha pár fiú akart járni veled, akkor valamit megfoghatta őket a belsőddel kapcsolatban(is).

2011. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Azt nyomatom? Elgondolkoztál azon, hogy nyiss az emberek felé? Nem, tehát hasztalan volt az első kommentem. Ezért írtam, amit írtam. Ennyi.
2011. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04

Igen, nekem nem ilyenek ezek a "barátok". Elbeszélgetünk a suliról, és észrevettem, h nagyon megy a kibeszélés(sajnos ebbe én is belefolytam), de komolyabban nem számíthatok rájuk. Pl most, h elég sokat piszkálnak, ők csendben el vannak és valszeg épp erről pletykálnak.

2011. máj. 18. 20:28
 28/30 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok suliba menni. Alig tudok reggelizni, és már előre félek a mai naptól. És undorodom is tőle...
2011. máj. 19. 07:22
 29/30 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Mar nincs sok hatra a kozepiskolabol.En azt erzem abbol, amit elmondtal, hogy nagyon sok lerendezetlen dolog van az eletedben, amit lehet, hogy most egyedul nem tudsz megoldani.A pszichologus nagyon sokat tud segiteni, es egyaltalan nem szegyen. En 3 evig jartam, es sokat segitett. Probalj meg talalni egy embert aki megert,pl.anyukad.Azt mondtad, o ott van neked. Ne keseredj el, megtalalod az uj barataidat hamarosan,probalj kicsit megnyugodni.Probald ki peldaul,hogy elkezded osszeirni apozitiv dolgokat az eletedben,pl.csaladod,anyukad, testvered.Nagyon nagyon jo, hogy ott van a csaladod. Torodj veluk egy kicsit tobbet. Koncentralj arra, ami most jo az eletedben.Egyebkent nagyon megertelek, es nagyon drukkolok,hogy jobban erezd magad a borodben!
2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

talán antiszoci vagy, de lehet hogy a környezeted túl bunkó, egyszerűen keress barátokat (sulin kívül), ezeket meg $zard le :D, amúgy miért nem vágsz vissza? ha visszavágnál nem a sarokban sírnál akkor tisztelnének egy kicsit az emberek, de így...

amúgy nem értelek, ha velem lenne ez $zarnék a fejükre és jól beoltanám mindet, habár én fiú vagyok de ha valaki ilyet mondana nekem mint amit a szöveg végén írtál jól beverném a képét :D elit iskolában amúgyse lehet barátokat szerezni, teli van stréberekkel, kockákkal, sznobokkal meg beképzelt barmokkal. (ezt egy rokonom mondta aki elit gimibe járt)

2012. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!