Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzás volt? Nektek...

Tényleg túlzás volt? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Anya már kiskoromban meghalt és Apa most talált magának 15 év után valakit.Látom,hogy mennyire szereti és én is nagyon szeretem az "új anyukám".Szerintem nagyon kedves és nagyon sokat segít nekem.Anyák napja előtti nap voltunk egy rendezvényen Apa munkahelyén.Ott volt a nagyim is.Úgy gondoltam,hogy meglepem a nagyit és a mostohaanyukámat és vittem nekik virágot.Apa barátnője nagyon meghatódott és láttam,hogy nagyon jól esett neki és én is szívesen adtam.Ma azonban összeszólalkoztunk nagymamámmal aki elkezdte magyarázni,hogy mennyire hülyének érezte magát amikor odanyomtam a virágot Apa új nőjének,mert 3 hónap után (ennyi ideje vannak együtt)ez még teljesen felesleges és nevetséges.És szerinte fel kéne nőnöm,mert ő sosem lesz az anyukám.Ezzel persze tisztában vagyok de kíváncsi vagyok mások véleményére is.Szerintetek is túlzás volt?

15/l


2011. máj. 19. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, túlzás volt, nem a virág, hanem a nagyanyád hülyesége, gondolom anyai nagymama...15 év sok idő, ideje apádnak újrakezdeni


a csaj meg biztos örült neki, hogy szeretettel fogadod :)

2011. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem,ő Apa anyukája.Pont ez a baj,nem bírja a csajt. :S

De köszi a gyors választ! :)

2011. máj. 19. 22:06
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól megértitek egymást a mostohaanyukáddal, akkor szerintem jól tetted, hogy megajándékoztad.

De azért a nagymamádat is meg lehet érteni kicsit, mert szerintem csak kicsit féltékeny arra, hogy nehogy elfelejtsd, hogy nem ö az édesanyád. (Feltételezem, hogy anyukád anyjáról van szó)


Nem volt túlzás, de ne foglalkozz sokat a dologgal, idövel a nagymama is megszokja, hogy a nevelöanyádat is tudod szeretni.

2011. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó volt, ahogy tetted. Meg jó is, hogy nem durcáskodsz, nem nehezíted meg a dolgokat azzal, hogy mondjuk ellenkezel.
2011. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép dolog volt tőled, komolyan!:) Kár, hogy mamád nem azt vette le ebből, hogy büszke legyen az unokájára, mert valljuk be a te korod béli lányok többsége gyűlöli a mostohát, próbálják elmarni az apjuk mellől, és hisztis kis ...á válnak.

De te nem, engem büszkeséggel töltene el, ha ilyen unokám, vagy lányom lenne:)


23L

2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves gesztus volt tőled, én is ezt tettem volna.

Te éreztetni akartad (nem tudatosan) apukád párjával, hogy őt elfogadod őt. Nagyid (aki meg a középpontban volt eddig) pedig rosszul viseli, hogy nem ő lesz az egyetlen, aki virágot kap ezentúl. :)

2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia!Nem volt túlzás,szerintem nagyon kedves gesztus volt,ezzel is kimutattad az elfogadásodat a barátnő felé,ez teljesen rendben van.A nagyid az apukád édesanyja vagy az anyukádé?Mert így vagy úgy,lehet,hogy nehezen fogadja el apud új barátnőjét:S
2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

én is arra tippelnék hogy anyud anyja volt a nagymamád...


Nos ha így van, akkor érthető, de egy tirpák jellem. Tudod, vigyázz az ilyennel mert rajtad keresztül akarja (kvázi megtorpedózni apud kapcsolatát) elérni, hogy apudnak ne legyen senkije, úgy hogy a végén még te legyél a hibás!


Szerintem ezt négy szem közt apuddal beszéld meg. Szerintem fontos lenne tudnia erről, és talán majd ő elmondja hogy szerinte korai volt-e vagy sem. (Amúgy szerintem nem volt az)


És egy tanács egész életedre:

Az életedet úgy éld ahogy neked jó, ne úgy ahogy azt elvárják tőled ( nagyanyád),,,

2011. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%-os 22.09-essel teljesen egyetértek.
2011. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet neked ő a nagyid, de jelen pillanatban az anyósa is(nos majdnem anyósa) a mostohaanyukádnak.


Szerintem nagyon jól tetted, amit tettél. A nagymamádnak meg inkább örülnie kéne, hogy édesapád talált valakit, akivel te is jól kijössz, és akit ő is szerethet.

2011. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!