Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Masnak is ilyen konzervativ a...

Masnak is ilyen konzervativ a ferje? Nem tulzas ez?

Figyelt kérdés
A ferjem (harmincas ferfi) szo szerint egy angyal. Nagyon jo ember, csak egy dolog "zavar", ha lehet igy mondani. Megpedig ez az, hogy nagyon konzervativ es visszahuzodo. Ugy ertem a visszahuzodot, hogy nagyon tudja magat ragni kis dolgokon, ha valamit elront, ostorozza magat es nem mer masoknak rosszat szolni, ha gond van. Tul lelkiismeretes. A masik pedig az, hogy nagyon "maradi": az oltozkodes nem erdekli egyaltalan, ha nem vennek neki ruhat, 10-15 evig ugyanazt hordana, magara nem kolt. A szex teren sem erdekli semmi uj, nagyon visszafogott. Nem tudom, hogy szerintetek lehet-e tenni ez ellen valamit? Persze elfogadom igy, csak neha olvasom itt, hogy egyesek hetente tobbszor szexelnek, milyen aktiv a parjuk, az enyem meg soha nem volt az. Azt mondja, hogy tul komoly ehhez es tenyleg az (elottem levo par kapcsolata mind a szexualis erdeklodese hianya miatt ert veget). Nem tudom, hogy ezzel egyedul vagyok-e vagy tud-e valaki valamit javasolni. Ha felhozom neki ezeket, megsertodik (semmi masert nem, csak ezekert a dolgokert).
2011. júl. 13. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Mintha az én páromról írtál volna,eskü!

Max.ő egy fokkal nyitotabb a szexben,,,,

2011. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ha téged nem zavar, akkor nem gond :D Az hogy itt ki mit ír, az az ő dolguk, emiatt ne érezd magad rosszul.

Én meg azt nem hiszem el, hogy valaki dolgozik, meg gyűri a sok "sz@rságot" és akkor még naponta van energiájuk a hálóban is nagyot alakítani :D Lehet, hogy mi vagyunk csak ilyenek, de napi 8-10 óra munka meg a házimunka után már nekünk is ritkán van erőnk...

A férfiak legtöbbje szerintem tényleg nem foglalkozik az öltözködéssel, nálunk és én vagyok ennek a felelőse :D

amúgy én nem is bánom, engem jobban kiakasztana, ha a párom sokat foglalkozna azzal, hogy mi van rajta :D

Nyugi, szerintem örülhetünk, hogy ilyenek a "pasijaink" :D

2011. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Túl komoly.... Hogy lehet valak túl komoly a szexhez?

Mondjuk te mentél hozzá, nyilván ilyennek is szeretted meg. Én biztosan messzire kerülném az ilyen embert, mert nekem fontos az, hogy valakinek legyen humora az élethez és meglegyen benne a gyerek is. A szex meg szintén nagyon fontos számomra...

Az emberek alapvetően nem változnak, neki ez valószínűleg hozzá tartozik a természetéhez, hogy maradi és zárkózott. Ezen egészen biztos vagyok, hogy nem fogsz tudni változtatni.

2011. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

- szerintem az öltözködésben nem maradi a férjed, hanem amint írtad: egyszerűen nem érdekli;


- szex terén változtathattok, ha olyan apró újdonságokat próbálsz vele ki, amelyeket még az ún. konzervatív, visszafogott pasik is szívesen vennének; ha ügyesen csinálod, nem erőszakosan, kis lépésekben, akkor hamar rájön a dolog ízére és már hiányolni fogja! Ötleteket találsz akár itt az interneten.


- a szex iránti igény minden emberre jellemző, ezen csak kis mértékben tudsz változtatni, akkor is legfeljebb az újdonság varázsa az, ami átmenetileg javít a helyzeten:)

2011. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

hát vesd be magad, és csábítsd el. olvasgass, nézz körül a témában, és találj ki valami újat, amire vevő lenne. próbáld elcsábítani. szexi fehérnemű, esetleg beöltözés valaminek ( ápolónő, rendőrnő, takarítónő, domina- bár szerintem ez utóbbi neki túl vad lenne):) és ha már ott vagytok biztos érdekelni fogja a dolog! Sok sikert!

persze ez csak a szex részre hoz megoldást. többin nem nagyon tudsz változtatni.

18L

2011. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 ava87 ***** válasza:

Bizonyos értelemben az én férjem is konzervatív, ráadásul még nagyon vallásos is (nem keresztyén, szóval ne arra asszociálj). Miközben én meg nem. Na, vallásosság terén inkább úgy mondom: én MÉG nem. Mindegy, ebbe ne menjünk most bele, a lényeg az, hogy sok téren eléggé különbözünk, de ezzel valahogy semmi probléma nincs. Én nem piszkálom azért, amilyen, és ő se engem azért, amilyen vagyok. Megmondom őszintén, nekem nagyon tetszik, hogy ilyen mentalitású. Alkalmazkodunk egymáshoz. Ami neki fontos, azt én is tisztelem, ami nekem fontos, azzal neki sincs semmi baja, csak éppen semmit nem kényszerítünk egymásra. Mégis picit hatunk egymásra, pl. múltkor rajtakaptam, hogy az én zenéimet hallgatja az én laptopomon, amikor hazaértem :) Én meg elkezdtem vallási témájú könyveket olvasni, és mindig kérdezősködöm nála, hogy ez most mi meg hogy, és látom, hogy örül, hogy érdekel.


Szerintem ezeket nem kell így, számonkérően felhozni a férjednek, inkább az érdeklődést lássa rajtad, így talán közelebb kerültök egymáshoz, és biztos ő is értékelni fogja.

Egyébként azt elárulod, hogy hogyan találkoztatok, hogyan lettetek egy pár, ha ennyire különbözőek vagytok felfogás terén? Persze nem muszáj, csak kíváncsi vagyok :)

2011. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
48%
Furcsa, hogy van olyan pasi akinek nem legyezgeti a hiúságát, ha a nő kezdeményez este... nem ismerek olyan pasit, aki ne kapna az alkalmon ilyenkor... szerintem beszélj vele finoman, tudd meg pontosan neki mi a jó, esetleg van-e valami amit szeretne változtatni az együttlétetek során. Lehet, hogy a munkája miatt stresszes, ilyenkor minden nehezebb. Ha elmentek valahova, akkor beszélj vele, hogy te szeretnéd, ha egy öltözködésében igényes férfi állna melletted. Erre tuti másképp reagálna, mintha előhozod neki, hogy ne megint azt a kopott inget vegye fel, mert olyan ciki. Bátoríts, de finoman, dicsérd meg, ha jól öltözött.
2011. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A férjemnek nem sok affinitása van a divathoz, de ezt elintézi azzal, hogy rám hagyja a választást (különösen, hogy rendre jönnek a dicséretek). És ez jól működik, mert én meg imádok ezzel foglakozni:)
2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Mar sokszor beszeltem vele a szex dologrol, de nem miattam ilyen, mindig ilyen volt. Ezt tudom. Tehat nem tudom, hogy miert alakult ez igy ki nala. Van egy pici gyerekunk, ezert meg kevesebb idonk van es nem erdekli ez a tema. Helyette tanul, dolgozik, velunk is tolt idot amennyire csak lehet, tehat nem hanyagol el egyaltalan es mindig kifejezi a szerelmet. Azon gondolkodom, hogy talan lusta ebben az egy dologban? Mert mondott olyanokat, hogy faradt, ez most nagy erofeszites. Csak ezzel kapcsolatban beszel igy. Probal igyekezni, de latom, hogy csak miattam csinalja, o maga nem igazan erdeklodik a dolog irant es nagyon felenk.


A ruhak teren mar van fejlodes, mert mar kezdi a szepet ertekelni, ugy latom.

2011. júl. 13. 19:39
 10/27 anonim ***** válasza:

Az én férjemet írtad körbe. Ugyanez. De én imádom. 1000% hogy nem fog megcsalni, mert nem érdekli különösebben a szex. A végletekig becsületes, büszke vagyok rá. Birkatürelmű, imád minket, nem hajszolja a "menő" göncöket, nem felszínes.

Én biztos nem akarok ellene tenni, ezek mind pozitív tulajdonságok. Na jó, hát egy vad szex néha nem ártana, de ezt leszámítva tényleg tökéletes. :)))

2011. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!