Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt az anyósom?

Miért csinálta ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy tegnap úgy volt,hogy a férjem,a kislányaink és én elmegyünk vásárolgatni a városba. Az anyós úgy tudta,hogy mind a négyen megyünk,de mivel én rosszul éreztem magam,inkább itthol maradtam. Nem szóltunk az anyósnak,szóval megvolt győződve arról,hogy egyedül van a házban.A lányok szobájába mentem,hogy egy kicsit rendet teszek,ekkor arra lettem figyelmes,hogy anyósom bement a férjemmel közös hálószobánkba,és "kipróbálta" az ágyunkat. A hangokból ítélve felfeküdt rá és a fiókokban kutatott.Nem szóltam egy szót sem,némán álltam a gyerek szobában. Miután elhagyta a szobánkat kimentem és meglepődve tapasztalta,hogy itthol maradtam.Persze nem mondtam el,hogy észrevettem a kis akcióját,párom sem tudja. 74 éves,de miért csinálta ezt? Volt már pár fura dolga pl. beleivott a közös üdítős üvegbe,amit aztán persze ki öntöttem meg hasonlók. Mit kellene tennem?Vélemények? Előre is köszönöm! 36N
2011. máj. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi tennél?! Mit is mondannál?!Ez egy hülye helyzet lenne,én is aludtam már az anyósom ágyában,persze ő tudta.
2011. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a férjemnek, de nem csinálnék veszekedést. Anyósod úgyis tagadna mindent, és megutálna. Nálunk a nagymamám csinálta azt, amikor elmentünk nyaralni, és otthon hagytuk neki a kulcsot, hogy átkutatta az egész házat. Azóta inkább a nagynénéméknél hagyjuk a pótkulcsot. Mi nem szóltunk a mamámnak, csak a nagynénéméknek mondtuk el, hogy miért inkább ott hagyjuk a kulcsot. Mint kiderült, amikor ők laktak a nagymamánál, akkor az ő szobájukban is rendszeresen tett felderítő túrákat.
2011. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik az öreg asszonyoknál ez valami mánia.Az anyám ugyanezt csinálta,amikor együtt laktunk.Állandóan kutatott a holmink között amikor nem voltunk otthon.Persze amikor rákérdeztem letagadta az egészet.Szerintem ha zavar ami történt,akkor mindenképp beszéld meg a pároddal és ketten talán ki tudtok okoskodni valamit.Mert ha rákérdezel hogy mi volt ez,akkor a mami mindent letagad majd.Egy tipp,teremts egy olyan helyzetet hogy az öreglány azt higgye hogy egyedül van a házban,és amikor épp az ágyatokban hempereg,akkor a pároddal kettesben sétáljatok be a szobába.Akkor nem tud letagadni semmit.

Sok sikert,az anyós vadászathoz:)

2011. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Majd elmesélek a férjemnek mindent,és remélem megtudjuk oldani.Már nem merem itt hagyni a lakást egyedül,mert mindig az jár a fejemben,hogy vajon most mit csinálhat,hol kutakodhat stb...Csak ugye elég kínos lesz nem csak neki,de szerintem nekünk is rajta kapni a dolgokon.
2011. máj. 20. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!